bugün

ne güzel şubjekdif şubjekdif entryler giriyordu, neden oldu ki.
fenerle şaka olmaz. türkiye'nin en büyük kulübü diyordu. taşşak malzemesi oldu fener şakayı siktir ettim.

kahin gibi herif yemin ediyorum *
Zagreb gazisi.
eğleniyor cocuk takılmayın bu kadar. kendi de biliyor yoksa takımının durumunu.
ayak fantezisi olayının zevkine varmış bir yazar. bol ayak fantezili günler geçirir umarım.
Uyku ilacını çoktan içmiştir. Uyuyamaz yoksa bu gece.
görsel
Moskova delisi olmuş ...

Başka bir başlıktada yunan erkeği delisi olmuş..

Garip biçare yazar....
Tam bir yuvarlak halka benzeri şekili olan yani böyle göt falan gibi bir sey.
Formata aykırı ve galatasaray’ a saldıran entrylerinin moderasyon tarafından silinmesi gereken yazar. Lütfen gereken yapılsın.
Israrla başlığıma entry giren yazar. Girdiği her entry de silik yiyor. Ama ben şikayet etmiyorum. Ayrıca fblidir ve münakaşadan korkan birisidir.
Ciddi anlamda beynindeki gri hücrelerinin yeterince gelişmediğini düşündüğüm yazar. Ayrıca fb'li olduğu için Galatasaray kompleksine yakalanmıştır.
Özel mesajdan rahatsız edip bir de üstüne yaş ve akıl yarıştıran yazar. Allah iyilik versin diyorum ve donuza ekliyorum.
Bu adamın formata aykırı, galatasaray’ a saldıran entrylerini silmeyip Galatasaraylıların Fenerbahçe hakkında girdiği formata uygun entryleri silmek çifte standart ve dev bir hatadır.
Galatasaray hakkındaki tahrik içeren çıkışlarının cezalandırılması moderasyonun görevi olan yazar. Size güvenmek istiyoruz. Lütfen görevinizi yapın.
görsel
vasat fenerbahçe trollü. yani troll dahi değil bence, troll olmak biraz zeka ister, bunun yanında yazma kabiliyeti de olması lazım. futbol harici entrylerine bakıyorum, hepsi birer cümlelik ya nicki gibi subjektif ya da çöp entryler.

bunun gibiler yüzünden bizim gibi fenerbahçelilere de laf söyleniyor işte. diğer tüm tek amacı polemik yaratmak olan sözlük kullanıcıları gibi bunun da acilen silik yemesi gereklidir.
https://m.uludagsozluk.com/e/40095817/

(bkz: siktir deli)
true nun feyki.
Sol frameyi kv karakterleriyle siken zat-ı muhterem.
Akraba evliliği heralde.
içten içe Galatasaray'ı kıskanan yazar.
Galatasaray, kendisini çok üzüyor, canını yakıyor.
Kardeşim, şu emre akbaba başlığındaki entirilerin 'göte giren entiriler' kısmında yerini aldı. istersen sen de sil.

Benfica'ya elendiğinde hesabını sildirecek fenerliler vardı, elendi ama sildirmedi. Neden? Çünkü fenerli. tükürdüğünü yalayınca entry sileni de var. Bunun 2-2si var, kendi sahalarını ateşe vermeleri var.

Hiç bitmeyecek mi lan sizin rezillikleriniz?
Eski bir yazar ağabeyimden sözlükte futbol bağlarını yıprattığını öğrendiğim ve aynı yazarın tavsiyesiyle donuza eklediğim yazar. Tanımam etmem.
Niteliksiz bir troll. Ayarı ver, donuza ekle geç.
fenerbahçe taraftarı değildir. taraftar gerçekleri görür, körü körüne herşeyi kabul etmez. donuza eklemiyecektim artık beni bile mecbur bıraktı.