bugün

hayatımıza girdiğinden bu güne milyonlarca bayanın uygulamaya çaılştığı diet. sonuç olarak ömrünün yarısını helada geçirmek zorunda bırakan eylem.
öncesinde ve sonrasındada tıka basa yiyen birinin yaptığı diet çalışması.
(bkz: hükümsüzdür)
Kulaktan kulağa dolaşan bir zayıflama teoremi. (bkz: çok el yıkamak zayıflatır)
an itibariyle tarafımca denenmekte olup olayın mantığını kavradığımı sandığım diyet şeklidir. mantık şudur ki tuvalete o kadar sık gidiyorsunuz ki gidip gelerek harcadığınız kalori zayıflamanızı sağlıyor.
Mantığı kesinlikle günlük içilmesi gereken miktar kadar su içip, vücudun daha normal çalışması ve sağlıklı çalışan vücudun, ölçüleri de sağlıklı bir hale getirmesidir.
(bkz: su içsem yarıyor)
su içsem yarıyor diyenler için geçerli olmayan eylem.
Aç karnına fazla içilince, cır cır olmanıza neden olabilecek yöntem.
olmayan bir zayıflama yöntemidir. bol su içmek sadece zayıflamaya "yardımcı" olur.
cok fazla su icildiginde mide de olusan sislik yemek yeme istegini azaltir. su icmek zayiflatmaz zayiflamaya yardimci olur.
(bkz: kadınlar çiçektir sulanmak ister)
(bkz: sokakta top oynarken eve su içmeye giden çocuk)
diyet ve kardiovsküler çalışmayla beraber gün içinde yarım saatte bir içilen bir çay bardağı soğuk su metabolizmanın hızlı seyretmesine yardımcı olur.
yalandir.

su icerek zayiflansa filler muhabbet kusu kadar kalirdi.
Diyetisyenime göre Su içmenin metebolizmayı hızlandırıcı ödem attırıcı gibi onlarca önemli faydası vardır lakin bunları okuyup sadece su içerek zayıflayacağını düşünen arkadaş kapat bilgisayarı bence...
Su icerek zayiflanamaz ama kesinlikle daha saglikli olunur.
insandan insana değişir, bazı insanlara su bile yarar.
nasıl oluyor benim zayıf olmamın sebebi o (suyu diyorum).
şehir efsanesi aq geçen sene okuz gibi su içtim hiçbi değişiklik olmadi mal gibi işedim durdum kim attiysa ortaya, zayıf olan gelip su icince işe yariyo diyo yaramiyo, iste neyseki az yedimde 45 kilo oldum.
Metobolizmayı hızlandırdığı aşikar yalnız kilo için bir halta yaramaz velhasıl kelam oturup oturup yersen damacanada içsen nafile.