bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  akp'nin yeni yapmayı düşündüğü yasa.

  tbmm' de üzerinde çalışılan bir düzenlemeye göre, birden çok evlilik yapanlar, sadece imam nikâhı kıydıranlar, cinsel tacizde bulunanların davaları 5 yıl ertelenebilecek. bunlara ilave olarak aşağıda işlenen suçlara da 5 yıl erteleme yasası çıkacaktır.

  "Çocuğun kaçırılması ve alıkonulması, kasten yaralama, organ ve doku ticareti, cinsel taciz, tehdit, konut dokunulmazlığının ihlali, sendikal hakların kullanılmasının engellenmesi, ayrımcılık, kişilerin huzur ve sükûnunu bozma, haberleşmenin engellenmesi, hakaret, kişinin hatırasına hakaret, ibadethanelere ve mezarlıklara zarar verme, parada sahtecilik, suçu ve suçluyu övme, kanunlara uymamaya tahrik, hayasızca hareketler, müstehcenlik, kumar, kötü muamele, yalan tanıklık, kamu görevlisinin suçu bildirmemesi, hâkim kararı olmaksızın genital muayene."

  vallaha bravo sizlere sayın akp'liler. hangi akıl ve mantığa hizmetle bu yasayı düşündünüz? nerenizden uydurdunuz bilemiyorum ama bunu uydurduğunuz organın, beyin olmadığı kesin. tebrikler. bir insan hele hele ki milletvekili mertebesine ulaşan bir insan bunları nasıl düşünebilir?

  http://www.milliyet.com.t...06/10/21/yasam/yas01.html
  3 -1 ... trablus
 2. .
  böyle bir durumda hapishaneler boş ,evler dolu,sokaklar insanlık dışı yaratıklarla dolu olur.
  2 ... hazar
 3. .
  masum insanlar artık kendilerini güvenli olduğunu düşündüğü hapishanelere atabilmek için adam öldürürler herhalde.tabii hala adam öldürmekten hapse giriliyorsa.
  3 ... hazar