bugün

(bkz: tek türkiye)
yayin akisinda yer alan butun programlari, reklamlar da dahil.
(bkz: beşinci boyut) orda bi salih amca vardı. izleyip izleyip gülünesi program.
(bkz: hayat dersi)
(bkz: beşinci boyut)
(bkz: doğruluk ekseni)
(bkz: iyilik kervanı)
verdiği filmler

bu diziler aynı zamanda akşamları odadan dışarı çıkamama sebebidir.*
gerçek kesit tadındaki birçok stv programıdır.
(bkz: boşanmak istemiyorum)

boşanmaya karar veren çiftleri bu kesin kararlarından döndüren süper faydalı program.
bir de adını bilmediğim, gelinlerin sürekli kaynanaların, kayınpederlerin canına kast ettiği aile içi paranoya programları vardır ki epistemik melekeleri artık dibe vurmuş olan yaşlıları o paranoyadan bu paranoyaya sürükleyip dururlar. çevremden biliyorum, bu programın müptelası olan 5-6 ihtiyardan en az ikisi kendisi için neredeyse canını verecek olan oğlunu ve gelinini sürekli kendisini zehirlemekle falan suçlamaktadır... mesela kasıtlı olmadığı çok açık bir gıda zehirlenmesinden bütün aile birden zehirlense de ihtiyar adam çıkar ve yemeği yapan kişiyi kendi canına kast etmekle suçlar... ben eminim ki bunlar artık güçten düşmüş olan yaşlıları, aynı yaramazlık yapmaması için bir çocuğa hiç olmammış korkunç şeyler söylemek gibi, böyle sikindirik meselelerle korkutarak iktidar güçlerinin fetişisti haline getirmektir. bir ara stv'nin saçma çocuk programları vardı. fakat çocuklar oy veremeyeceği için yaşlılara yatırım yapmanın daha yerinde olduğu anlaşılmış belli ki... ananın *mına sok o prgramları stv koordinatörü, yönetmeni, yapımcısı her ne boksan diyorum kendisine... ayrıca rtük'e toplu halde şikayet edelim diyeceğim de hiçbir boku toplu halde yapamayacağımız gibi rtük'ün de pek skine takacağını sanmam.

yani gerçekten akıllara zarardır bu programlar...
beşinci boyut adlı programda zaman zaman matrix esintilerini hissedebilirsiniz. hiç unutmam salih amca birgün kurşunları havada yakalamıştı. vay be demekki istesek bizde yapabiliyormuşuz dedirten 'ekşın' dolu sahneleri vardır.
bazı tarikatçı ve cemaatçi kurumlarda sıkça gördüğüm, genellikle içeriği ders vermek olan saçma sapan dizilerdir.çocuklara özellikle izletilmemesi gerekir. stv zaten bu alanda saçmalamayı seven bir kanaldır
(bkz: sır kapısı)

müziği insanın içine öyle bir sıkıntı verir ki, üç ay boyunca günde üç öğün mozart, bach, debussy falan dinleseniz düzelemezsiniz. kulaklarınızı aldırmanız gerekebilir.
az kalsın unutuyorduk. (bkz: sırlar dünyası)
izleyen geri zekalı olur o derece kötü.
hicbirseyebosunaiclenmeyenadam ın izleyip sonra sözlükte başlık açmasına sebep olan programlardır.

yani oldukça tehlikeli ve sakıncalıdır.
halkı kendi mensupları gibi koyun sanan, "ne versek yer bunlar" mantığıyla yapılmış, insanı geri zekalı yerine koyan programlardır.
dizi diye verilen o iğrenç kesitlerin isimlerinin farklı olmasına rağmen hepsinin aynı amaç çerçevesinde aynı tarzda ve aynı şekilde gösterildiği ve buna karşılık fazla izlendiği gözden kaçmayan beyin yıkama sanayisinden çıkan program tiplemeleridir.
güncel Önemli Başlıklar