1. 1.
  kariyer, para ıvır zıvır derken bırakın striptizi göbek bile atamayan, kadın demeye dilimin varmadığı evdeki tuzluktan farkı olmayan kola şişesidir. odun gibi bel, kova gibi göt, portakal kadar memeler ne beklersin bu kadından.
  1 -12 ... kotucenk
 2. 2.
  yapamaması yapmasından daha iyi olan durumdur.
  1 ... softa
 3. 3.
  (bkz: sütyen kopçası açamayan erkek)
  (bkz: 1 70 boy ve göbekli erkek)
  (bkz: erken boşalan erkek)
  (bkz: iktidarsız erkek)
  bunlar ne olacak beyler?
  Not: yarası olan gocunur lafı peşinen söylüyorum.

  selam olsun azizim!
  7 -1 ... ghostbuster
 4. 4.
  her entry'de geçirilen türk kadınıdır da yarraaam herkes seksi, kafası rahat kadın arzuluyor ama anam bacım öyle olmasın deniliyor. kimse kendiyle alakalı kadınların cinsel özgürlüğüne müsade etmezken nereden çıkacak striptiz yapacak ya da kafası rahat kadınlar. yok mu burada bi tuhaflık?
  4 ... paristexas
 5. 5.
  (bkz: (#9580350))
  -1 ... weber
 6. 6.
  eve striptiz direği yaptırdınız da, türk kadını mı yapmadı?
  8 -1 ... pogo
 7. 7.
  soru 1: Türk kadını neden striptiz yapmalı?
  soru 2: yapsa bile nasıl yaptığı genelleme yapılacak kadar nereden biliniyor?
  soru 3: yapamasa da bu onun kadınlığından ne götürür?
  3. sorunun yanıtı: hiç bir şey.
  1 ... vita es morte
 8. 8.
  striptiz yapmak gibi gereksiz, saçma sapan, erkekleri eğlendirmek adına vücudunu kullanmak olan bir eylemi, yapmayan onurlu bir kadındır.

  ulan striptiz yapamaz dersiniz, götünden ayrılmazsınız ama nedense!.. birisi bana bunu açıklasın? nedir bu tezat...
  2 -1 ... thebountyhunter
 9. 9.
  isterse yapar.ancak kendini dünyada onurlu,taviz vermeyen son kadın zanneder.karşısındakini mutlu etmeye çalışmazki bizim kadınımız.ondan sonrada yok rus yok alman gacıları şöyle böyle.geçeceksin bu işleri...
  -1 ... dr seuss
 10. 10.
  e koçum sen kır dizini evde otur,yemek yap,çocuk büyüt,oraya gitme,etek giyme,tayt giyme,başını ört vs.. dersen kadın hangi ara nerden ne görsün,nerden vakit bulup onca işin arasında striptiz öğrensin.sen önce yabancı erkekler gibi yemek yap,ütünü yap,sofranı topla sonra gel türk kadınına ahkam kes odun parçası ! sen napıyorsun ki o kadın için de,o sana striptiz yapsın.sen önce erken boşalmadan sevişmeyi,boşalsan bile karşındaki tatmin etmeyi,seviştikten sonra götünü dönüp yatmamayı öğren de o da seni teşvik edecek şeyler yapsın.seninle sevişmek istemeyen ya da sevişip hayal kırıklılığına uğramış bir kadın sana niye dans etsin be!!!
  ... selalehanim