1. 1.
    Düşer inşallah, enflasyon.
    6 -6 ... yasak merve
  2. 2.
    kemalist gavad fedöcü hayin ahlakıdır. pardon ahlaksızlığı.
    4 -6 ... kazangap
  3. 3.
    ben hic satışçı olmadım hep satınalmacı oldum.
    gördüğüm hileleri yazıyorum.
    bahsi geçen entry de hilecileri ifşa eden (bkz: küçük bir satış hilesi) başlığına yazılmıştır.
    aynı başlıkta köprü yapma bahanesiyle milletin nasıl soyulduğunu da ifşa etmiştim. ondan niye bahsedilmiyor.
    strawberry blonde un imrendiren ticaret ahlakı
    edit: (bkz: #40912887).
    en büyük markaların dahi yaptığı hileyi yazmamı hayatında bir tek şey satmamış bana hakaret için bahane olarak kullananlar umarım kısa zamanda belasını bulur.
    13 -12 ... strawberry blonde
  4. 4.
    Zaten böyle yapılmıyor mu şu an?

Olan birşeyi söylemiş yazarı gömmeye çalışma çabasıdır.
    5 -2 ... rumpelstiltskin
  5. 5.
    yoktur.

birde bunu meşru göstermeye çalışan tipler türedi. ulan olsa bile açık açık "insanları keriz yerine koyun" denir mi? allah'ın kemalisti?
    2 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  6. 6.
    Bu gavatın blonde u google a yazıp okunuşunu dinleyip sonra başlığı açması da başka bir hile sanırım. Yoksa sanmıyorum yani bu zeka ile. Neyse.
    4 -3 ... borulce
  7. 7.
    Bahçe hortumunun metresini 78 liradan alan siyasal islam çocuklarının imrendiği ahlaktır.

Yalnız bu oto yıkamacı da kadına polemik üzerinden net yürüyor. Özelde de kesin 'ben akapeli değilim trollük olsun diye öyle davranıyorum' yazıyordur. *
    6 -3 ... alkolik oldum
  8. 8.
    Kemalistçe bir davranış ve ticaret ahlakıdır

Kemalist birinden başka ne beklenebilir ki?
    2 -6 ... isminiunutanadam
  9. 9.
    Okuduğunu anlama, değerlendirme yetisinden yoksun, yazarlığı sağa sola sataşıp, hakaret ederek, prim yapmak sanan bir takım şark kurnazlarının, yanlış yorumlayarak, lince bahane aradıkları, ticaret ahlakıdır.

Hileleri anlatmak, buna dikkat çekmek, tasvip etme anlamını taşımaz.
    Kör ya da embesil olmadığınızın göstergesidir sadece.
    Bu, en basit iletişim kuralıdır.
    Nokta!
    12 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
  10. 10.
    ben yokum diye bir kadını linç edebileceğinizi sanmışsınız anladığım kadarı ile ama yedirmem.

http://www.milliyet.com.t...detay/2168790/default.htm

şimdi umarım gratis'e de gider çalışanların yüzüne "ahlaksızlar" diye bağırırsınız mesela. çünkü 30 liraya aldığım kremi 56 liraya çıkarmışlar, sonra yüzde elli indirim yapmışlar. gidip bağırırken video çekmeyen tükürdüğünü tutkuyla ve şehvetle yalasın plz.
    5 -3 ... deniz sacli kiz