aylık sabit ücretle üyelikle sınırsız erişim sağlayabileceğiniz sesli kitap uygulaması. seslendirmeleri kaliteli olan bu uygulama özellikle spor yaparken, araba kullanırken ya da aklımızı meşgul etmeyecek herhangi bir işle ilgilenirken geçen boş zamanları keyifli hale getirmekle birlikte yabancı dil okumaları da bünyesinde barındırmasıyla dinleyicilerine seçenek sunuyor. zaten düzenli kitap okuma alışkanlığı olan biriyseniz bu uygulamadan da faydalanarak kitap taşıyamadığınız zamanları verimli hale getirebilirsiniz. seslendirme kadrosu oldukça iyi isimlerden oluşuyor. yeni bir uygulama olduğu için kitap seçenekleri fazla değil ama sürekli güncelleniyor. mükemmel bir keşif oldu.
Not: tabii ayda birden fazla kitap okuyanlar için.
kullananlar memnun mu değil mi bizi bir aydınlatsa dediğim kitap dinleme uygulamasıdır.
Türkiye'de tutmayam ve muhtemelen tutmayacak uygulama. indirmedim, hiç kullanmadım ve hiç kullanasımda gelmiyor.
Sesli kitap dinleme uygulaması.
Özellikle akşamları yatarken kulaklıkla dinlendiğinde inanılmaz keyifli oluyor. Yemek yaparken de dinlemişliğim var, araba kullanırken de... En güzel özelliklerinden biri okuma hızını arttırma seçeneğinin olması. Zülfü Livaneli'nin Serenad'ı dinlerken yarıda bırakıp kendim okumaya devam etmiştim. Yani okuma hazzını karşılamıyor bence. Kitap okumayı sevmeyenler için birebir. Bir de her seslendirme o kadar başarılı değil neyseki bunu da düşünmüşler. Okuyucu seçebiliyorsunuz.
Ayda ortalama 5 kitap dinlediğim uygulama. Gayet kullanışlı.
Uygulama yerine mp3 gibi bir alet verse içinde uygulamadaki sesler yüklü olsa hatta amazon kindle gibi indirme seçeneği olsa millet yatakta falan dinleyebilse daha başarılı olur.
Hiçbir zaman iyi bir okuyucu olamadım. Ama ülkedeki okumama oranlarına bakıldığında da kötü bir okuyucu sayılmam. Kötünün iyisiyim. Ama uzun zamandır çok az kitap okudum. Ve bu durum beni rahatsız ediyor. Ediyor yalan değil. Storytele bir buçuk sene önce üye oldum ama pek dinlediğim de söylenemez. Okuyamadığım için de o boşluğu azıcık da olsa dinleyerek doldurmaya çalışıyorum. Altı ay gibi bir zamanda otuza yakın kitap dinledim. Çoğu da sizin çöp dediğiniz kişisel gelişim kitapları. iyi bir kitabı yolda dinlemek haksızlık gibi geliyor hala. Saçma sapan vicdan tripleri. Bunun da geçeceğini düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde başlayıp okuyamadığım kitapları dinlemeyi düşünüyorum.

Uygulama kitap çeşitliliği açısından her geçen gün daha iyiye gidiyor. Ama seslendirmeler konusunda hala sıkıntıları var.

Kitap okumak kitap okumaya evrildi benim açımdan.
Ücretsiz olan yerli ve gönüllülğk esasına dayalı ikinci bir uygulama buldum. Kitap sayısı şimdilik az olsa da kullanılabilir. Uygulama adı kitap dinler. Play storede mevcut.
Eseri ve seslendirmesi ile hoşunuza giden bir kitap önerseniz ya bana.
Ya hiç mi kültürlü kitapaever biri yok abw. Kitap önerin laaaan.
Edit ben bi tane buldum. Beyaz zambaklar ülkesinde. Atatürk'ün okunmasını tavsiye ettiği kitaplardanmış.