bugün

http://www.htspor.com/fut...ber/734202-stoch-surprizi

bir aykut kocaman klasiğidir...stoch'u kadroya almamış..adamın yerini değiştirip, gizli forvet olarak oynatıp; ara paslar ile rakip defansı dağıtmak yerine, sol tarafta korner bayrağı gibi sabit bir mevkide markaja hapsedip, yok olmasına sebebiyet veren sanki aykut kocaman değil..

halbuki stoch serbest oynasa ve alex'den gelen ara paslarla rakip defansın arkasına sızsa, sert vuruşları ile ya pozisyonu gole çevirir, yada çok süratli oluşu ile penaltıya sebebiyet verir..ama aykut kocaman göremiyor bunu..

yahu bu aykut, bıraksın bu işleri..az daha kupadan eleniyordu takım..

ben bu aykut kocaman döneminde zaten rahat izlediğim bir maç hatırlamıyorum..geçen sene de böyleydi..

zaten farklı olsaydı ve geçen sene trabzon'a şöyle en azından bir 5 puan fark atsaydı, bu şike iddiaları falan ortaya çıkmaz ve bunca tantana olmazdı..

geçen sene alex 29 gol atmasaydı, fenerbahçe ilk 5'e bile giremezdi..

o yüzden kimse bana ''aykut kocaman iyi hocadır..kulüp çok zor dönemde vs'' edebiyatı yapmasın..

alex, emre vb oyuncuların bireysel becerileri olmadan aykut'un taktik katkısı tamamen anlamsızdır..

ben taktik katkısını göremedim bu adamın hiçbirzaman..

ayrıca takıma kondüsyon da yükleyemiyor bu adam..ilk yarım saatten sonra oyundan düşüp top şişirmeye başlıyor takım..

ilk yarım saatte alex,stoch vb oyuncular ile gol geldiyse geldi..gelmediyse iş çok zor oluyor..

kaleciyi bile çalıştırtamıyor yahu..volkan, aykut geldikten sonra bir dünya hatalı gol yemeye başladı..
daha resmi kadrolar açıklanmadığı için doğru olup olmadığı bilinmeyen kadrodur.
eğer doğruysa, aykut hocanın neyin kafasında olduğunu anlayamayacağımız durum. fenerbahçe'nin maçlarında artık 4 5 farkla önde olsak bile korkacağız. bir bitmedi şu geriye çekilme huyu, yanlış oyuncu çıkarması, yanlış kadro seçimi... aykut kocaman adamdır, merttir. adamın hasıdır, gerçek bir fenerbahçelidir. ona bir şey dediğimiz yok. ama teknik direktör vasıflarından biraz yoksun.
sadece fenerlileri ilgilendirecek derecede subjektif bi olaydır. modlar atın bu ibneleri zindana. silik de yapabilirsiniz tabi. evet.
benim gibi grip olması muhtemeldir.
sakatlığı dolasıylaymış.
Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir irtegün, Joseph Yobo, Reto Ziegler, Mehmet Topuz, Cristian Baroni, Emre Belözoğlu, Caner Erkin, Alex de Souza, Moussa Sow ilk on biriyle saha çıkacağı kesinleşmiştir. sakatlığı vb. durumu yoksa yazık olmuştur.
(bkz: hoca bana taktı)
güncel Önemli Başlıklar