bugün

Olum görsellere stiletto diye platform eklemişsiniz hahahahsh.

O çekicilik türkiye de yok yalnız güzel kardeşim.
Dizler bükük, sırt eğik geziyorlar.
13 cm topuklu alacağına, 8 cm al gezebil yani.
Amaaaan sizde.

Edit:
görsel
Stiletto bu bu bu buu.
Tam bir dısı seni ici beni yakar durumu.
Görünüsü her ne kadar güzel ve cekici dursa da aslında bir o kadar rahatsız ve kullanışsız ayakkabı türüdür.
Sahsen ben hayatım boyunca giyemedim ve giymeyecegim de.
görsel
36 numaraysa bir de...ben bile düştüm.
Uzun boylu dolgun ve yuvarlak kalçalı güzel ayaklı kadınların erkeği köleye çevirecek karşı konulamaz çekiciliğidir.
görsel
Dogru kıyafet ile Karşı konulamaz bir çekiciliği vardır.
36-37-38 no ayaga yakışan ayakkabı. Gerisi palet gibi duruyor lan. Sonuçta önü sivri. Koca ayaklı kadınlar giymesin.
Bordo süet stiletto diyorum. Güzel hissettirir, güzel gösterir. Ama bu ertesi gün ayak ağrısı yaşanacağını unutturmaya yetmez.
takdir edilmesi gereken kadındır. biz daha ne olduğunu bilmiyoruz bu giyiyor.
totonok beyi görücem sandım..

ve evet kesinlikle var olan çekiciliktir..

yoktur bunun ötesi kardeşlerim..

ben kadın olsam duşta bile giyerdim..
ayakları yalanası kadın çekiciliğidir.
hele ayakları güzel ve bakımlıysa oldukça yükseklerde gezen bir çekiciliktir. ilginç fanteziler akla getirebilir.
Bu atılan fotoğraflar topuklu ayakkabı ve kalçadan ibaret arkadaşlar. Benim bildiğim Stiletto ucu sivri olan ayakkabılardır.

Uzun trençkotlarla çok yakıştırmama rağmen çekilen eziyete değmeyeceğini düşündüğüm ayakkabıdır. Ayrıca stilettolar Topuktan parmak ucuna Ani bir alçalma yaşatıyor. Uzun süre bunu giyen varsa ayağı çoktan yamulmuştur.
Erkeği derinden sarsan çekiciliktir.
Zaten bunu giyip seksi olamayan kadın, camdan atlasın dediğim hile itemi, götü haddinden fazla kalkık gösteriyor.