1. 27.
  çocukluğumun sembollerindendi. ( basketbolculuğunda)
  şimdi de coachluk kariyerinde iyi iş çıkarıyor.
  yine de phil jackson, gregg popovich gibilere erişmesi kolay değil.
  ... ataturkcu 20
 2. 26.
  Overrated.
  1 ... maybachmusic
 3. 25.
  teknik adam olarak hâlâ eksikleri olan ama insan olarak son derece sevimli bir heriftir. zaten koçluk kariyerinin daha başında, eksiklerini de kapatacaktır.

  en son kevin durant'le basın toplantısında "durant için planınız nedir" sorusuna "henüz kesin karar vermedim ama ilk beş başlayabilir" diyerek salonu yıkmıştır.
  ... sadaeke
 4. 24.
  nba'da 2015-2016 sezonunda yılın koçu seçilmiştir. takımı golden state warriors normal sezonu 73 galibiyet, 9 mağlubiyetle lig lideri olarak bitirdi. aynı zamanda chicago bulls'a ait olan nba tarihinin en iyi derecesini de geçtiler.
  2 ... tearsofcold
 5. 23.
  nba de son dönemde takımına getirdiği sistemi iyi oturtmuş ve kendisi yokken bile muhteşem bir başarı yakalayacak oyunu oynatmıştır. daha şimdiden playoff baremini geçtiler ve olur da 73 galibiyete ulaşırlarsa kendisi de bu takımın yaratıcısı olarak arşa yükselecektir.

  adamdır.
  ... caraskal
 6. 22.
  22 ocak 2016 gs warriors indiana pacers maçı ile birlikte golden state warriors'taki görevine geri dönmüştür. bu güzel haber ile basketbolseverleri sevindirdi.
  ... tearsofcold
 7. 21.
  yaşadığı hastalıktan dolayı bir süredir golden state warriors'tan uzak kalmıştır. onun yerine takımın başına geçen luke walton ise harika bir iş çıkardı. luke walton'un yönetimindeki golden state warriors, nba tarihindeki en iyi başlangıca imza attı. ama tabii ki steve kerr'in bir an önce iyileşip sahalara geri dönmesini diliyoruz.
  ... tearsofcold
 8. 20.
  chicago bulls'ın ilk threepeat'i sırasında cleveland cavaliers bench'inde oturmaktaydı. craig ehlo'nun sakatlığı nedeniyle 20 maç kadar ilk beş başlar. bu maçlardan biri chicago bulls'a karşıdır. steve kerr anlatır:

  michael jordan'la eşleşmek zorundaydım çünkü bulls'ta savunabileceğim kimse yoktu. maçın başında top elime geldi ve ilk şutta jordan'ın üstünden 2 sayılık jump shot'ı attım. kendimi iyi hissediyordum. aradan beş dakika falan geçti ve jordan hâlâ sayı atmamıştı. kendimi cidden iyi hissediyordum. sonradan anladım ki jordan daha şut bile çekmemiş ve takım arkadaşlarını oyuna dahil ediyormuş. maç bittiğinde ben hâlâ 2 sayıdaydım ve jordan 48 sayı atmıştı. sanki bir anda "yaa, sayı atmaya başlayacağım ve bu adamı savunacağım" demiş gibiydi. benimse yapabilecek hiçbir şeyim yoktu.
  ... sadaeke
 9. 19.
  2014-2015 sezonundan itibaren golden state warriors'ta koç olarak görev yapacağı açıklanmıştır. 2013-2014 sezonunun ardından golden state warriors'un koçu mark jackson'un görevine son verilmişti.
  ... tearsofcold
 10. 18.
  % 45.4 ile karıyer üçlük yüzdesı en yüksek olan nba oyuncusudur. jordan' dan bır antrenman esnasında dayak yemıstır ayrıca .
  1 ... yordam