1. 1.
  onedio'nun bugüne kadarki en doğru videosu olabilecek çalışmadır.

  ahahha. *

  https://www.youtube.com/watch?v=NazoQhoW29o+
  6 -2 ... system error
 2. 2.
  Nejat işler ile akraba olurdu.
  2 -3 ... mellowwind
 3. 3.
  vergi kaçakçılığıyla suçlanır yurt dışına kaçardı.
  ... ebu fesat
 4. 4.
  “Bu bulut sistemi dedikleri bir şey var şimdi. Herkes oraya bir şey atıyor gelen oradan işine yarayanı alıyor kullanıyor, ben böyle anlıyorum, belki farklı bir şeydir. Şey yok artık böyle sistematik bir şey yok. Abur cubur dolduruyorsun, herkes ihtiyacını oradan alıyor ama hiç de karışmıyor… Bu bilişime fazla kafayı yorarsan sıyırırsın”

  dönemin haberleşme bakanı beyanı.

  siz düşünün bu adama ne olurdu.
  3 -1 ... garipbiadam
 5. 3.
  meslek lisesinde öğretmen olurdu.
  3 -1 ... uzay muhtari
 6. 4.
  Meslek lisesinde bilisim teknolojileri bolumunden mezun olurdu.
  4 ... mavipamukseker
 7. 5.
  ilk olarak, türkiye'de doğması yetmez.. rize'de veya kürt illerinden birinde doğması lazım ki yeterli mağduriyet puanını toplayabilsin.. malum türkiye'de zengin olabilmek için önce mağdur olmak lazım..

  eğer rize'de doğsaydı müteahhit olurdu steve abim.. istanbul'un son kalan ormanlarının üzerine kurban bayramında dananın özerine çöken kasap gibi çöker, etrafı çöle çevirirdi..

  eğer keko doğsaydı toz ticaretinin a..ğa koyardı..

  ha bi de namazlarını düzenli gılar, haccı umreyi hiç aksatmazdı.. iyi iş adamıdır steve jobs.. gücün ve paranın nereden geldiğini hemen hisseder..

  gurt adamdır steve.. eğer türkiye'de doğsaydı yapmayacağı tek iş girişimcilikti.. devlet müteahhitliğinden on mislini kaldırmak varken neden aptal gibi teknolüci meknolüci uğraşsın? filim bu açıdan yanlış olmuş..

  kıssadan hisse: steve jobs'tan peygamber çıkarmayın. kendi kendisinin çok güzel reklamını yapan bir bezirgandır kendisi. apple'ın arkasındaki gerçek teknolojik beyin wozniak'tır..
  9 -2 ... arbutus unedo
 8. 6.
  Steve değil sadettin olurdu. Elinde tornavida, dudağında sigara, masada çay, önünde telefon tamir ederdi. Hatta abartmıyorum örümcek adam bile Türkiyede olsa sen ne güzel ağ atıyorsun gel balık avına çıkalım balıkçı ol derlerdi. Ömcek adama bile bunları yapanlar sadettine pardon steveye ne yapmaz.
  ... uzunkartal
 9. 7.
  türk olurdu.
  1 ... halkini siklemeyen fuhrer
 10. 8.
  Muhtemelen fakir olacaktı ve elektronik eşyalara ilgili olduğu için meslek lisesinin yolunu tutacaktı. Arkadaşlarına özenip tuvalette sigara içecekti. Bir kıza aşık olacaktı sonra kızı seven 10 erkekten 5 inden dayak yiyecekti. Lise sonunda takdir bile alamayarak mezun olacaktı. Yazık oysa ki amerikada olsaydı çok ucuza şirket kuracaktı.
  ... lafcimrisi