bugün

yeni bir yazar. hoşgelen..
gelmesiyle birlikte her yaratıcı troll gibi hünerlerini(!) göstermektedir.
hoş gelmiş.*
gelir gelmez; bakirelerle, kızlarla, hatunlarla, vs ilgili entry girmeye başlayan yazar. hoş gelmiş.
saçma sapan başlıklar açan, bana göre hoş gelmemiş yazar.
en sevdiğim korku romanı yazarının ismi olan nicke sahip yazar kişisi.
hoşgelmiştir.
stephen king'den soğutan yazar. madem trollük yapacaksınız ona göre nick seçin arkadaş.
stephen king'in kemiklerini ölmeden sızlattırmayı başarabilen vatandaş.
bazıları gibi yerden yere vurmak istemediğim, aramıza hoşgelmiş yazar arkadaş.
#6528040 no'lu entrysiyle ayaklanma çıkaracağını zanneden yazarımsı. böyle bir tat yok, bir heyecan yok kendisinde. sözde milleti ayaklandırıp dikkat çekeceğini zannediyor zavallım. yazdıklarını okumam bile ben bu yazarın, açtığı başlıklardan kendini belli eder zaten. ulan sözlüğün admini var, modu var. kuralları ihlal ettiği takdirde onlar zaten bakar icabına. sana mı kaldı kernelin var olup olmaması ha? adam ona buna sataşmadan kendi halinde yazıyor. üslubunu da adam gibi konuşturuyor. senin gibi dikkat çekmeye de çalışmıyor. çok rahatsız oluyorsan okuma arkadaşım. hatta önce seni attıralım istersen. özgürlüğüne kavuşturalım tez elden.
(#6745371) entry sinde anlatan başlık diye bir tanım yapmasına rağmen sözlüğe dair tespit yapmaktan kendini alamamış.

(bkz: hele bi soluklan yiğidim)
(bkz: #6670657)

MÜKEMMEL. MÜthiş. harika. söylenecek söz yok.
seni sözlükte rezil ederim tehtidi
gibi bir başlık açmış, sonra da kaçmış tdk terk, büyük ihtimalle geçen sene sbs'de türkçe'den hiç doğrusu bulunmayan yazar.
(#6845771)
(#18562594)
bu iki entry arasında geçen zaman zarfında ne yaptığı merak edilen yazar.
idolümü nick seçmiş yazar. Yalnız biraz troll kokuları alıyorum nick altına bakınca.*
6 yıldır entry girip farkedilmeyen bir yazar.

Biraz oyladık kendisini. Net.