bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  öncelikle bir resim oluşması açısından:

  http://www.bramboroson.com/astro/images/swh1.jpg

  malum, itü, ytü ya da başkası farketmez, birçok üniversite internet üzerinden ders kaydı yapan sistemler kullanıyor. her sene kayıt günlerinde, ders kontenjanları dolmadan ders alabilmek için taklalar atılmakta, kah lablarda sabahlanmakta, kah çeşitli kayıt şenliklerinde gözlerden ateş çıkarmak suretiyle cinnet geçirilmekte.
  her yıl yeni yöntemlerle kayıt sistemlerini alt etmeye çalışan öğrenciler mozilla, netscape gibi alternatif browserları deniyor, yeni modem markalarına, güçlendirilmiş sistemlere başvuruyor. kayıttan 10 dakika önce msn ya da facebooktan çıkıp tütsüler yakarak hayırlı bir kayıt sekansı için türlü totemler yapmak da cabası.

  işte tüm bu sorunların çözümünü, üniversitelerden sağlıklı sunucular, düzenli kayıt günleri beklemek yerine kendimiz bulabiliyoruz. stephen hawking'in entegre bilgisayarlı koltuğu bizim için bulunmaz fırsat. hawking baba çok sağlam bir konfigürasyona sahip, bu işlere merak duyduğu için şahane bir internet bağlantısı var ve en önemlisi adam o kadar zeki ki bir terslik durumunda "ya stephen'ım diferansiyeli alamadım, akışkanlar da crn hatası veriyor ne edelim?" sorularımıza derhal yanıt bulabilir. o halde artık neden endişelenelim ki?

  tek ihtiyacımız olan stephen hawking'e erişim, "stef, hele iki yana kay la eki eki" diyerek bilgisayarına el koyarken, onun bilgisayarla tümleşik olduğunu unutmayıp üzerine oturmak suretiyle onu ezmemek. sonra verelim kodları girsin o olmazsa.
  3 ... antimatter