1. 1.
    gamer'ları sinir küpü yapan haber.

steam oyun fiyatlarına kdv eklenmesi
    https://www.donanimhaber....rleri/steam-kdv-vergi.htm
    1 -3 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    steam. türkiye'ye verdiği kodları eu olarak veriyor.

yani g2a.com'dan alırım ben oyunu g2a.com kdv vermediği için hiç bir şey olmaz.
    1 -1 ... modern zaman filozofu
  3. 3.
    ucuza bi şey almak galba bu halka haram!!.
    8 ... cekilin bakayim
  4. 4.
    Birileri bizimle cima eyliyor resmen.
    4 ... x e deger veren adam
  5. 5.
    Twich yayıncılarınıda bi düzenleme gelse iyi olur hatta türkiyede yerel ofisi bulunmayan twich kapatılsa daha iyi.
    Jahrein gibi ot insanlar oturdugu yerden emek harcamadan kolay para kazanıyor ne onlara vergi düzenlemesi var ne de sitenin kendisine.
    Asgari ücretli fakirin boynu vergilerden büküldüğü ülkede bu otların yata yata para kazandıgı sisteme Acilen bir düzenleme getirilmeli.
    3 -4 ... morfinligeceler
  6. 6.
    Gelin sictigim boktan da vergi alın dedieten gelişme.
    1 ... katmir
  7. 7.
    Sözlük ergenleri rahatsız. Akaryakita zam başlığında su veren itfaiyeyi sikiyordunuz ama. hahahhasha.
    1 -4 ... ata ters binen kovboy
  8. 8.
    yurtiçi bankaları diye belirtiyor. parayı yurt dışında tutmak gerek sevgili gamer kardeşlerim. işviçre dubai merkezli bir ton banka var. internetten hesap açabilirsiniz...
    1 -1 ... seversenseverim
  9. 9.
    Oyunları netten(torrent) bedava indiriyorum, bilgisayarımda gizli mit belgeleri olmadığı için virüslü felan olmaları da umurumda değil, üstelik kullandığım laptop 6 yıllık yani fiziksel zarar da görse umurumda değil.
    Ne para vericem la oyuna.

Ama veren veriyor, üstelik epeyce yüksek rakamlar yatıranlar var, ama bakıyorsun adam 2bin lira yatırmış oyuna ama hesabını bi satıyor 10-15bin liraya, adamlara helal olsun diyorum.

Ben bedavacıyım diye oyuna para yatıran insana niye hakaret edeyim ki?

Eğer güzel paralar kazananileceğim kadar becerim olaa ben de verirdim.

illaki para kazanmak şart değil, oyundan keyif alıyorsan verdiğin parayı hak ediyorsa sorun yoktur.

Ama bu işin birde farklı boyutu var, internet cafeye gittiğinde ödediğin paradan tut gittiğin keraneye ödediğin paraya kadar her ödemende devlete vergi veriyorsan bi zahmet oyun için de ödeyeceksin.

Şahsen normal karşıladığım gelişme.
    1 -2 ... dalya rock yazar
  10. 10.
    Ben hep 5 liralık alıyorum ki.
    4 -1 ... sivaslibela