1. 1.
    Özgürlükler ülkesi Amerika'da; dünyanın en medeni kahveci zinciri olan yine amerikan markası starbucks'da gerçekleşen aşırı medeni hadise.

Kadın adını söylemiş ama ısis yani ışid yazmışlar. Kadın da dava açmış.

Orospu çocukları örgütü kendi kuruyor. Dünyanın başına bela ediyor. Bırakıp siktir olup gidiyor. Tüm pisliği bize kalıyor. Sonra Müslüman bir kadını sırf isminden dolayı yaftalıyorlar.

Aynen kanka Amerika çok medeni. Bir tek zencilere ırkçılık yapılıyor. Amerika özgürlüğün medeniyetin merkezi. insan hakları evrensel bildirgesi len mq!

starbucksda bardağına ayşe yerine ışid yazlan kadn
    23 -4 ... serdarsl06
  2. 2.
    batıdan medeniyet akıyor len aq. adamlar özgür len aq.
    4 -4 ... masklavi
  3. 3.
    Kadının alevi olma ihtimali var.

Sonuçta Alevi ve Şiilerin en sevmediği iki isim Ayşe ve Ömer'dir.

Pek yazık.

Şimdi kesin birkaç alevi vatandaşımız bu şeref ve haysiyet içermeyen hareketi yapan Starbucks çalışanı kadına sahip çıkıp "Onlar da öyle kapanmasın yeaaaa!" kafasında şeyler yazacaktır...

edibüdü;

Atlamış birisi hemen altta. Ben demiştim demeyi hiç sevmiyorum artık. Çok sıradan bir hal almaya başladı. Lol.

Ulan ne aydınsınız be...

Sizden olmayana ne denli kin ve nefret dolu değilsiniz. Bazen aklım almıyor bu aydınlığın kaynağını.
    5 -9 ... benim adim senin
  4. 4.
    Sikti tazminatın anasını şimdi. Güle güle harcasın.

Bizde olsa üstüne bir de karşı tarafa vekalet ücreti ödersin.
    7 -3 ... flat head
  5. 5.
    Normaldir. Amerikada başını tuhaf bezlerle sararsan senden korkarlar burası gibi değil oralar.
    5 -20 ... karamel gibson
  6. 6.
    herkesin ismini genelde yanlış yazıyorlar zaten. şaşırmadım ama bilerek yapmışlar mıdır bilemem.
    2 -1 ... pembeizler
  7. 7.
    bunda abartılacak ne var sırf beleş para alayım diye kadının uğraştığı şeylere bak.
    2 -3 ... ernesto doqukan guevara
  8. 8.
    Göz göre göre ırkçılığa uğramış kadındır.bir de adınızı yanlış yazmışız demişler kadına ayşe adını işid anlayacak bir zihniyet bence hiçbir yerde çalışmamalı.
    6 -1 ... tarihci yazar
  9. 9.
    amk adımı kirletmeyin lan!!
    1 ... yeteryahu1928
  10. 10.
    serdar abi bahsi geçen firma etik bir firma değil zaten hatta ermeni sevicisidir.
    3 ... bruce dickinson is back