1. 18.
  kütahyalı kekolar seri üzgün.
  1 ... everybody calls me alpha
 2. 17.
  Millet orada konaklıyor,ne çekilmesi? Salak değil bu adamlar. Daha önce hiç kahve görmemiş kimse.
  ... huzursuz adam
 3. 16.
  Keşke çekilseler. starbucks' ın bana kattığı zerre bir şey yok. Ben zaten sadece filtre kahve seviyorum. Onu evimde de yapar içerim. Burger king , mc donalds ,dominos vs. De lazım değil. Hepsi sağlıksız.
  1 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 15.
  Yok öyle bir şey. Franchise sahipleri ne yapacak düşünün. Starbaks hadi neyse de burger çekilemez.
  ... dostoyviski
 5. 14.
  ya bunlardan alışveriş yapanları da alıp gitsinler. bir kahveye 26 tl veren zihniyetin ulkeye nasıl bir getirisi olabilir?
  ... bittimiacaba
 6. 13.
  Starbucks zaten ermeni sevici ve diğeri zaten hiç lezzetli değil bizim gimsamızın fast foodu bile sizinkine bin çeker hem de ucuz siz olmasanız da olur.
  2 ... bruce dickinson
 7. 12.
  gitseler noolur gitmeseler noolur?

  (bkz: bırakın siktirsin gitsin)
  1 ... nedvettin
 8. 11.
  Savaşı ticarete dökmemek için her türlü ali-cengiz oyunu düzenleyenler kolay kolay büyük pastayı bırakıp gitmezler. Çok olağanüstü bir şeyler olması lazım.
  1 ... gazeloglu
 9. 10.
  Asla ihtimal vermediğim bir durum ama velev ki oldu, siktirip gitsinler. Butik Hamburgercilerde gerçek etten yediğiniz hamburgerlerin yanına dahi yanaşamaz o leş hamburgerimsi ürünleri.
  2 ... ucamayipelenenadam
 10. 9.
  Sermaye ve sermayeye sermaye olanlar hiçbir şekilde bir yere çekilmez. Ticaret ve siyaseti birbirinden ayıran amerikan kafasıdır. Bu kafayı bilen milli isimlerimiz de mevcut. iş başka kavga başka.
  ... el ojala