bugün

yer bildirimi yapmak için cebindeki tüm parayı starbucksa veren mamalak ergenlerin hiç starbucks görmemiş temiz insanlara attıkları boktur. halbuki asıl cahiller kendileridir. starbucksta bir kaç kahve adı bilirler ama başka bir bok bilmezler. birde kızlı ortamlarda bir kaç kahve ismi söyleyerek kız düşürmeye çalısırlar.
edit: tamamen şu entryden esinlenilmiştir. (#16840847)
yazık!

starbucks'da var olan kahve isimlerini bilip bilmemek cehalet derecesini belirliyor.

böyle nesle yazık!

vesselam...
venti dabıl şat ayz moka derken ağzını çemçükleştiremeyen dingillerdir...hay allah!
kendini bilmez ama kahveyi bilirlerin çok kızdığı kişilerdir.
starbucks ile kız düşürme karşılaştırması anca bir ergene göre dediğimdir.
starbucks adlı yere gidip, adet fiyatı 25 kr. olan 3ü bir arada nescafeye, 10 tl gibi tutar bayılanlar kadar cahil değildir.

kızlar da sanki her starbucks kahvesi içen erkeğe atlıyorlar!
cahilim la o zaman.evde yaparım türk kahvesini üstüne falıma da bakarım otururum aşağıya. mutluyum huzurluyum.
--spoiler--
ben sana starbucks'taki kahve isimlerini bilemezsin demedim...
--spoiler--
bana starbucks'ta bir kahve ismi öğretenin 40 yıl ta amına korum..
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
kahvelerin isimlerini bilsen ne olacak amk madalya mı takacaklar.
oha dedirten başlık. var mı lan böyle düşünen dedirtiyor insana varsa eger ıslak tuvalet terliğiyle ağzına bir tane vurmak serbest olmalı.
Genc nesil; yerlerde, mekanlarda, bakslarda isim arar olmuşlar. Bilmezler ki ne kadar cok zaman kaybedecler.
hiç starbucks'a gitmedim. sırf bu yüzden kendimi cahil olarak görecek kadar da düşmedim. nasıl aptal bir düşüncedir o? cahilliği cafedeki menülerden aşacaksak cahil kalmayı yeğlerim.
starbucksta kahve içmeyi bir halt sanan ergenlerin arkadaşları arasında yaptığı muhabbettir. nazik olun ürkmesinler onlar gibi ergenler olacak ki para kazanalım değil mi?
sorsan 3 ile 5 i toplayamayan adam bilmem nerdeki kahve isimlerini biliyor diye önünde saygıyla eğilecek kadar ezik bir nesil değiliz allah a şühür.
damak zevki olan adamdır . adam zaten 1 çeşit kahve içer yada çok sıcaksa frappe içer.
Türk kahvesi, çikolata ve güzel bir roman üçlemesiyle sıtarbaks dere kurbağalarının hayallerinin erişemeyeceği keyfi yaşarlar.
Italyancayı bilmeyen cahildir.

(bkz: FurkanR)
cahilliklerinden onur duyan cahillerdir(!). evet hic gitmedim, hic heves de etmedim, sukur gidecek param da ust basim da cevrem de var. ama ille disarida kahve icersem turk kahvesi icerim gidip dogru bir yerde. elin akilli isletmecisinden tavuk gibi yolunmaya gerek yok.
terbiyesiz ahlaksızlardır bunlar.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

Ne kadar geri kafalı cahil adam varsa starbucks daki kahveleri bilmiyorlar efendim. Pardon boylarını bilmiyorlarmış. Boyu değil işlevi diyorum. Tinki, vinki, dipsi, lala bunu bilmeyecek ne var? Ne kadar cahiliz efenim. Hatta o kadar cahiliz ki bir cahillik ibaresi olarak sosyete mekanı baz alabiliyoruz.
aah ne kadar ayıp kim onlar söylede dışlayalım efendim ne biliyim cephe alalım onlara nasıl bilmezler.
bazı eziklere frappucino olmuş adamlardır.
marifet sanki starbucks a gitmek.
o zaman en cahil benim lan valla.

geçen gün gittim,

ben : şöyle güzel şekerli falan bi kahve ver abla.
kasiyer : karamel makiyato mu olsun.
ben : he ondan olsun.
kasiyer : 8 mi 9 mu ne dedi bak onu bile hatırlamıyorum mına koyyim.
ben : *iç ses* anasını zikim gitti yol parası. iç ses biter.* şuradan alınız.

- o gün eve yürüyerek gidilmiştir.
bırak kahve isimlerini starbucksı bile bilmeyen biri olarak içlerinde gururla bulunduğum insanlardır. yemeyip içmeyip starbaksta havalı olacağım diye bi su alıp 90482342 yıl oturmaktansa, bi kahve içip sonradan bardağın içine başka içecek doldurarak kullanmaktansa, overrated'e tepki olarak doğmuş bir insan olarak çiboyu tercih etmekteyim.