1. 1.
  kahve kültürü olmayan, yaşaması anlamsız erkektir! bardakta isim yazıyolar dediğiniz vakit bön bön sıfatınıza bakar! tek bir şey rica ediyorum arkadaştan, lütfen oksijenimizi azaltma! öl falan ne bileyim!
  3 -37 ... meftune
 2. 1.
  kahveden kültür beklemeyi kendine hedef kılan yazar beyanı.

  (bkz: #starbucks ile alakadar olmayan kültürlü erkekler birliği)
  8 ... mtnyesiltepe
 3. 2.
  Kahve kültürünün starbucks dışında bir yerde olmadığını düşünen özenti erkekten bir nebze daha kültürlü olan para ile kültürün satın alınamayacağını idrak etmiş sokaktaki birçok daha kültürlü erkeğe nazaran nispeten daha kültürsüz erkektir.
  5 ... drakigns
 4. 3.
  Oraya sırf check-in yapmak için giden erkekten daha görgülü erkektir.
  2 ... kromozomcusizofren
 5. 4.
  starbucks'a giden rayban gözlüklü, gucci pantolonlu götü tavanda cebindeki paradan başka bir boku olmayan bir haliç, bir okan, bir arel, bir aydın mezunu erkek kadar olamamıştır. ne yatağına girilir, ne ısmarladığı içkisi içilir. zaten bir smoothie değil rakı filan ısmarlayan adamdır. ıyyy çok banal.

  o değil de çayı yetmiş beş kuruş olan yerlerde takılıp tatlı tatlı muhabbet edebiliyorsa, zengin zengin değil de güzel kokuyorsa, tek muhabbeti araba jantları, tuttuğu takımı ya kazandığı para değilse, kirli sakalları güzel elleri varsa bu starbucks'a gitmeyen kültürsüz erkekin bana bir "hi" desin.
  5 ... ulkercikolataligofretsevmem
 6. 5.
  benimdir.
  (bkz: tüh bak görüyor musun)
  2 ... aeneskral
 7. 6.
  belki de tchibo'ya giden kültürlü ve ağzının tadını bilen erkektir.
  1 ... entry metni girilmelidir
 8. 7.
  nereden geldiğini unutmayan erkektir ama bunu anlayamayanlara göre kültürsüzdür. çünkü onlara göre bizim kültürümüz yada kültür amerikan mekanlarında öğrenilir.
  1 ... emsar
 9. 8.
  ölmesin, sürünsün ibret için!
  -6 ... meftune
 10. 9.
  evlenilecek erkektir.
  Gel canım gel gel ışığa gel...
  1 -1 ... salvatio