1. 1.
    çay içmek istediğinizde başınıza gelendir.

bir bardak kaynar su verip elinize poşet çay sıkıştırıyorlar.

vizyonunuza sıçayım madem çay vermeyeceksin menüye neden koyuyorsun kamil.
    4 -1 ... ibni maymun
  2. 2.
    varoş elitleri starbucks a gitmeyi sıcak suya ve fil bokuna para vermeyi meziyet sanıyor anlaşılan.
    3 -2 ... ibni maymun
  3. 3.
    starbucks ın sıcak suyu 7 tl den satması
    Tavsiyemdir... Sıcak suda bedava
    6 ... gezdimgordumyenildim
  4. 4.
    1 Euro mu o gayet ucuz!!! Evet eğer Yurt dışında yaşayan bir Türk için inanılmaz ucuz çaydır. Keşke Türk liramız bu kadar değer kaybetmemiş olsaydı..
    2 ... senaristoyuncu
  5. 5.
    suç standa değil oraya gidende.
    ... seruven44
  6. 6.
    Çünkü o normal bir su değil Starbucks suyu o

Yalnız normal bir yerde de çay artık oldu 3-4 lira neredeyse.

Öyle dışarıda bir yere oturup bir şeyler içeyim desem günlük kazancını bırakıp çıkmam lazım çay bu kadar düşük çünkü sadece.
    3 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    sorun fiyatta değil hizmet şeklinde. çay diye kaynar su veremezsin müşteriye düdük makarnası.
    ... ibni maymun
  8. 8.
    Ben kova gibi bardaktananeli yesıl cayı o fiyata alıyorum.
    ... cileksultan
  9. 9.
    Başta ne oluyoruz yav, dedirten ama biraz düşününce pekte haksız değillermiş dedirten durum.

Filtre kahvenin orta boyuyla aynı boyda o çay. Filtre kahvenin orta boyu da 7 TL. Şimdi onu 5 TL'den verseler filtre kahvenin satışı ciddi miktarda azalır.

SB içeceğin bitince başında kargosunun bitmediği, sipariş rekoru kırsanda bu durumun değişmediği mekanlardan değil. 6,25 ufak filtre kahve alıp 4 saat oturabilirsin ve kimsede gelip ne oluyor demez. Ayrıca hem prizli hem de nispeten kullanılabilir internet sunup acil bir işiniz varsa bunu yapabilmenizi de sağlıyorlar.

Yani lafın özü artıları eksilerinden çok daha fazla bir yer.
    ... my name is nobody