1. 1.
    Star wars efsanesinin son filmi.Galaksideki düğümlerini çözen ve jedilerin kaderini belirleyen müthiş film.Yaklaşık olarak 380 milyon dolarlık bir hasılata ulaşmıştır.Müthiş özel efektleri ile beni benden almıştır.Ayrıca benimde az daha içinde olacağım bir grup filmden ağlayarak çıkmıştır.
    1 ... probus
  2. 2.
    izlenilmesi gereken bir şaheser..
    2 ... (emre)
  3. 3.
    Gerçekten çok başarılı gidilesi bir film.Battle of heroes li sahneler tadından yenmez.
    1 ... probus
  4. 4.
    Bana gore en basarili star wars filmi. Gerek lightsaber la yapilan dovuslerin coklugu gerekse teknolojininde etkisiyle gorsel acidan tatmin saglamis en iyi star wars filmidir.
    1 ... jusenas
  5. 5.
    serinin üçüncü, filmografinin altıncı filmi...
    sith'in intikamı
    ... ferrole
  6. 6.
    Dark side geçmeme sebebiyet veren filmdir.
    Palpatine- Dark side of the force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.
    Anakin- Is it possible to learn this power?
    P- Not from a Jedi.
    1 -1 ... zynp
  7. 7.
    Palpatine ine lanet okunan filmdir. Kendisi hem Anakin in başını yemiş, hem de Mace Windu yu hileyle katletmiştir. Müthiş dövüş sahneleri olan, serinin en güzel filmi. Çok üzer seyirciyi..
    ... paradigma
  8. 8.
    a long time ago in a galaxy far far away....

filmlerin sonunun neden genelde iyi bitirildiğinin cevabını bana en iyi şekilde veren star wars serisinin üçüncü bölümü. karnıma bir yumruk yemiş bir şekilde sinemadan çıkmak hiç iyi hissettirmemişti. film boyunca 'ah be anakin.. ah be kardeşim..' derken, anakin'in, jedilerin ve galaksinin değişen trajik kaderine şahit olmak fena halde üzücüydü.

bunun için serinin 4, 5 ve 6. bölümleri, bu bölümün ardından hemen izlenmeli ve bünye bu iç burukluğundan biraz olsun toparlanmalıdır.
    2 ... kenjin
  9. 9.
    anakin skywalker denen pezevengin episode 2* den kalma eblehligini devam ettirdigi ve her yaptigi mallik sonrasi "iruspu cocuuuu adam ol artik huleyn" kufurleriyle paylamama sebep olan episode. cok malsin anakin ama allah belani verdi sonunda, haketmedigin guc gotunden ciksin $erefsiz.
    6 -1 ... antistar
  10. 10.
    şaheser.
    1 ... orn wan kenobi