1. 1.
    Biri aklımı kurcalayıp başımdan alacakken, deliliğe adım adım yaklaşırken, sinirden ellerim titrerken, parmaklarım telefon ekranında hızlı hızlı hareket ederken, ortada olan gerçeklerden kaçıp binbir teoriler yürütürken, bir gücün ruhumu lime lime ettiğini hissediyorum.

Allah yaşatmasın.

stalk
    11 -3 ... essy
  2. 1.
    sherlock holmes.
    3 ... rainblack
  3. 2.
    küçücük fotoğraflardan kocaman paranoyalar türer. görülen her yeni küçük fotoğraf başka bir sızı hissettirir. zor durum. ben azaltarak bırakmaya çalışıyorum.
    4 ... vice versa 7
  4. 3.
    tam bir fbi ajansıymışsın gibi hissediyorsun. stalk yapılan kişiyi kendisinden daha iyi tanıyorsun falan güzel yani.
    4 ... metalsiyahi
  5. 4.
    Pişman oldum.

Kendi topuğuma sıktım.
    1 -1 ... laktozsuz sutlu latte
  6. 5.
    stalk yaptıkça hissedilenler
    5 ... dusunemeyen filozof
  7. 6.
    Müfettiş gadget.
    2 ... puzzle puzzle
  8. 8.
    Ben dedektif olacakmışım lan diyorum kendi kendime.

Bi mekanda ismini duyduğum kızı, isim şehir kombinasyonuyla facebook'ta arattım. Şansıma da buldum. Profiline girerek resmini açtım. Oradan resmi beğenenlerden akrabalarını, piç dayısını, anasını babasını bile buldum kızın. Memleketi de şak diye çıkıyor zaten akrabaların profiline girince. Kızın hayat hikayesini biliyorum amk. Ulan sosyal medya.
    5 ... calcio
  9. 9.
    Kendimi hafiye gibi hissediyorum.
    ... baba kreyzi
  10. 10.
    ilk başta 'meraklı melahat' gibi hissediyordum da artık alıştım. bilinçsiz olarak yaparken buluyorum çoğu zaman kendimi.
    2 ... munia