bugün

Çay getir amk.
görsel
önce fotokopi çek 8000 sayfa sonra da yallah silivri ye mandıraya inek haczetmeye.
(bkz: taktik maktik yok bam bam bam)
Taktik maktik yok bam bam bam.
Keşke bi tanıdık olsa amk. izmirde olan varmı :/
Kız isen bekar bir patronun koynuna girerek hayatını kurtarabilirsin.

(bkz: Şeyma subaşı)
stajyerlik çok boş bir konum, allah ben de dahil olmak üzere zamanı çalınanlara sabır versin.
tecrübesiz stajyere verilen taktiklerdir.

iş hayatının cilvelerini öğrenmeye çalış. stajda işin detayları o kadar derin öğrenilmez, ama iş hayatı ile ilgili olarak ileriye dönük pek çok olumlu ve olumsuz ders çıkarılabilir.
Hiç bir şeye ve hiç kimseye karışma. Sana denileni yapmaya çalış. Şikayet etme. insanları şöyle bir süzgeçten geçir, sana yardımcı olacak ve bir şeyler öğretecek birisi illaki vardır. Staj defterini yazmak için de acele etme. Şimdilik bu kadar.
fabrikada kaybolup, benden sorumlu mühendisi arayıp kayboldum ofisi bulamıyorum, bugün dönmezsem merak etmeyin demiştim. dur yolu tarif edeyim, etrafında ne var diye sorduğunda da makina var demiştim. üretim fabrikası nan, ne demek makina var. bana yapılsa staj defterini imzalamazdım dümbeleğin. o değil de 10 sene sonra aynı fabrikada birlikte çalışıyoruz. hala bana etrafımda makina var diyor. saçmalamayın stajda. unutmuyorlar.