bugün

yeşilin üstüne her çıkanı kendileri gibi inek sandıkları ve kendi sarı lacivert ineklerinden çimenlerde yer kalmadığı için uygulamaya koydukları bir yasaktır. meraklanmayın sığırcık kuşları!, gelip yenip gideceğiz. biz gittikten sonra o otlar gene sizin.
ezik taraftarın, kendinden daha ezik provakatif cümlesi.
bir fenerbahçe'li olarak tasvip etmediğim antu görselinin başlığı. makara yap, ince yap, mizah yap ama bunu yapma!
daha ince düşünerek yap, göndermen daha keyifli olsun ve 100 yıllık rakibini, ezeli dostunu asla küçümseme. işin özü buradadır.
yoksa ne ilk ne de son galibiyetimiz olacak ve bir gün mutlaka kadıköy'de yenileceğiz sonsuza kadar gitmeyecek. o zaman akıllı ol, bu kadar basit arkadaş!

ince bir edit: bu entryi kötüleyen adamın iq seviyesinden şüphe etmiyorum, hangi takımı tutarsa tutsun, o ayrı! ha şahsıma gıcık olabilirsin yazdıklarımı da beğenmezsin kabül ama akıl be dostum akıl!
futbolda takılmaların, şakalaşmaların her zaman başımızın üstünde yeri var. yensek de yenilsek de mühim olan futboldan zevk almak, sonra eşe dosta takılmak, şakalaşmak. bunlar güzel şeyler. ama gönderme yapacaksan, hem de kendi sitenden eşşek kadar bir animasyonla yapacaksan içine biraz zeka parıltısı kat arkadaş. "mor forma, mor ne var, milka var, milka ineği, hah tamam buldum." aferin, ilkokul üçteki yeğenlerimin yaptığı espriyi bulmuşsun o kadar düşünüp.
hadi aynı zeka seviyesinde bir espri de biz sıçalım şurda. ne var fenerin renginde, lacivert. "şimdi ananı laciverde boyadım", oldu mu? olmadı. olmaz da zaten. o seviyedeki iq ile olmaz.
antu görsellerini her daim beğenen bir fenerbahçe'li olarak söylüyorum ki olmamış dediğim animasyondur.
çok basit kaçmış halbu ki eldeki malzemeyle çok daha iyisi yapılabilirdi.**
bu espriyi benim 1. sınıfa giden kardeşim yapmıyor yahu.
(bkz: ua efsanesi)
forever galatasaray.
klasik fenerli zekası diyor, kendi hallerine bırakıyoruz.
sanıyorum ki benim gibi birçok fenerbahçelinin beğenmediği slogandır. arkadaşım onlar futbolcu işlerini yapıyorlar sen ne hakla onlara inek muamelesi yaparsın?
daha komiği bulunmayan, zeka yoksulu bir bünyeden çıkmış söz. 5 yaşındaki çocuğu çağır de ki ''bir şeyler söyle dostum pankart açacağız'' . bunun 1500 katı güzel şeyler söyler.

ağzımı bıraktım götümle gülüyorum daha ne diyeyim.
kendi ailesi içinde, en yakın arkadaşları arasında, fenerbahçelilerin de bulunduğunu unutup ''alayının annesini sinkaf edelim'' tandanslı iğrenç sloganlar geliştiren bir taraftar kitlesinin fazlaca ironik şekilde,

''zeka ürünü değil''
''provakatif''
''rakibi aşağılayan''

gibi cümlelerle eleştirdiği antu.com görseli. çok komik değil ama 'nkfvas' iğrençliğinden daha rencide edici olduğu söylenemez.
uygulanan yasak.
güncel Önemli Başlıklar