bugün

gılışdarın sesehayı batırdığı da yalan dolan algı dedi kavede bir dayı.
kimdir bilmem.
hangi ülke batmış pardon.
SSK yı batıran koca ülkeyi ne hale getirir Azizim hiç düşündünüz mü ? yapılan ve sizin hiç görmediğiniz ve asla görmeye niyetli olmadığınız icraatlardan bahsetmek isterdim ama fayda etmiyor.

Ben destekçisi olduğum kişinin - partinin yanlışlarını da en az doğruları kadar açık bir şekilde konuşurum yanlışa yanlış derim.

Siz doğru birşeyler yapın onlara da doğru demesini bilirim elbet. Ama önce doğru şeyler yapın. ilk önce terörden medet ummayı kesebilirsiniz. Terör seviciler sizi kurtaramaz.

Yönettiğiniz şehirlere faydanız olsun. Biraz hizmet görsünler. izmir rezalet durumda. 81 ilimizden sadece 1 tanesini yönetemeyen bir parti ülke yönetebilir mi ? Tamam kabul ediyorum ikisi çok farklı konular. il ilçe yönetemeyen bir partiye ülke emanet etmek içimden gelmiyor arkadaşlar.
Antalya bize yaslar hayırlısıyla gibi geliyor.
Yine mantıklı konuşmuş bu herif.

O değil de nolur bu akşam antalyaspor maçı?
Hayatımda bir kez chp'ye oy verdim. O da Mansur yavaş için büyükşehir belediyesinde. Hdp ile kol kola gezip, oylarına talip olan mal değnekleri bizim vatanseverliğimizi soyumuzu sopumuzu tartışamaz.

Genleri yetmez.
düşmanla tartışacağımız yerde chp hdp li soysuzlarla tartışıyoruz . enteresan !

bu işte bir bit yeniği var tabiki !
Başlığın anası karakter sınırı yüzünden s2ldi. Karaktersizler anlamaz. Açıklayalım.
ülkenin batmadığını her şeyin güllük gülistanlık saat gibi tıkır tıkır işlediğini iyi bilen adamdır. evet...
ülke batıranlara kızmıyorum ülke batarken rakı alemi yapıp seyirci kalanlara kızdığım kadar . hee demek ki ülke batmıyormuş !

batıyor ise vatanseverim diyen atatürkcüyüm geçinen soysuzlar nerede ?

işte buradan anlayın ne kadar atatürkcü yada vatansever olmadıklarını !

icraat kısmına bir adım dahi atamazlar yani vatanseverlik dilde .

15 temmuz da marketlere koşan vatansever komşularımızı da gördük .

sözde vatanseverler yani . partileri de belli chp hdp filan ! 15 temmuz a tiyatro diyenleri kontrollü darbe diyen köpeklerden bahsediyorum !

ama biz tankların önüne koştuk çok şükür .

ite köpeğe bırakmadık bu vatanı .

bırakmicaz da .

şekil a da görüldüğü gibi ne eksik ne fazla .
vatan hainidir.
Tek kelimeyle maldır.
güncel Önemli Başlıklar