bugün

nereden bakarsan bak yavşakça ve subjektif bir yaklaşımdır. düşünsene arada ne fark var. ha var tabii daha çok ermeni öldürülmüştü. o çok önemli değil. rakamlara takılmıyorum ama bu kaypakça yaklaşıma parmak basıyorum. srebrenica yı da hafife almıyorum. lafım sadece götelek iki yüzlülere. srebrenica ya ağlar (ki haklıdır) ermeni olaylarını dile getirene orospu çocuğu der. garip bir kişilikç
srebrenica da olanlar tek taraflıdır, hiç bir bosnalı gidip sırpların köylerini basıp kadın kız ayırt etmeden ermeniler gibi katliam yapmamalarındandır.
tarih bilgisinden yoksun insan söylemidir.
birinde tecrit vardır birinde soykırırm. anlayamayacak beyinlerin lobuna sokayım.
(bkz: 1915)
(bkz: ermeni soykırımı)
Annesinin önünde 1,5 yaşındaki bebeği parçalayıp derisini yüzerek etini kızartıp annesine zorla yedirmek, 8000 kişinin üstüne acımasızca ateş açmak katliam hatta soykırım değil de ermenilerin hava şartları nedeniyle tehcir sırasında ölmesi mi katliam. hangisi insanlık dışı eylem diye sormak gerekir.
srebrenica'da silahsız, masum insanların bütün dünyanın gözü önünde katledildiklerini bilen insanın, 1915'te karşılıklı boğazlaşma şeklinde olduğunu bilen ve ona göre duruş gösteren insanların yaptığı davranıştır.