bugün

Siz bakmayın göt mü yapıyon diyenlere, squat bir lunge iki en çok testosteron yükselten harekettir, libido tavan yapar, mg3 nişancısı gibi vurursunuz amk!
Kilolu biriyse afedersiniz mabadı karpuz gibi olma durumuna evrilir. Kot pantolon falan giyince kabak gibi belli olur. Her şeyin fazlası zarardır.
kas sv: %9898989565595
ego sv: %989859619494
beyin oranı: %0, 000209463721804
analiz yapma sv: %3, 009920861
mantık sv: %2, 00320543131312313
sosyallik sv: %2, 20903000363.
benimdir.
görsel
Her zaman bir adım öndedir. Bütün gün evde pc karşısında oturup Yumuşak ve Koca kıçlı bir herif olacağınıza squat yapıp küçük sert ve diri bir poponun sahibi olmaya çalışın.
Güzel domalır.
Vurduruyordur. Erkek dediğin fitness squat yapmaz git karate kickbox taekwondo falan yap ne bileyim hiçbirine hevesim yok diyorsan body yap apaçi ol.
götüne bakılmasından hoşlanan erkektir.
Vurduran erkektir.

Götüne bakılmasını ve erkekleri kendine çekmeyi amaçlar.

Hunharca vurdurur.
Düzenli spor , futbol squata ihtiyaç duydurmuyor.
Ah olmaz , valla atamam.
Hangi squat lan suicide squad mı ?
trapeze alınan bar*, sabit tutmak için sıkıştırılan sırt, dengeyi sağlamak için kasılan merkez bölge kasları ve itiş için bacak kaslarını çalıştırması ile oldukça komplike bir hareketi yaparak genel vücut kuvvetini artıran erkektir. kalça kasları da bu hareketi icra ederken mevzuya dahil olsa da, squatın esas hedeflediği bölge bacaklardır*. squattan ziyade deadlift kalçayı daha çok çalıştırır, çünkü deadliftte ağırlığı yerden kestikten sonra sıkıştırılarak ileri sürülür falan falan. neyse konuyu dağıtmayayım.

şahsi deneyimlerimden kısa notlar düşeyim.
vücut ağırlığına yaklaşıldığında squat oldukça zorlayıcı bir hareket olmaya başlar ve daha da üzerine koyunca tam bir baş belasına döner. 5 set 5 tekrardan mürekkep bir squat çalışmasında alnımdan terlerin yerlere damladığını bilirim ki squat benim idman rutinimdeki ilk harekettir. yağ yakımı fitilini ateşleyen şahane bir hareket. bacaklarım şekil almaya ve iyiden iyiye sertleşmeye başladı ancak fiziksel etki olarak sanırım koşmaya da bir etkisi var. uzun süredir bu hareketi yapıp depar atmadıysanız, ilk depar denemenizi asfalt zeminde yapmanızı önermem, o derece.
Sevişirken poposuna şaplak atmak farzdır. Onun da hoşuna gidecektir. Ama siz yine de abartmayın.
Fena pompalar.
baldırları çok sağlam olmuş erkektir.deli gibi koşabilir ve fazla yaparsa çok hızlı kilo verebilir.
bacak günü antrenmanının her zaman ilk hareketini oluşturmaz ve oluşturmamalıdır. 1 hafta başta 1 hafta sonda olmalıdır.

70 kilo serbest ağırlıkla girerdim önceden.
Fitness yapıyorsa bacak günü antrenmanın ilk hareketini oluşturur en sevdiğim harekettir.kalça falan büyütmez ama kalça kası yaptığı doğrudur.
Yeditepe merdivenlerinde ben yavaş yavaş çıkarken bol bol önümden geçen erkektir.
(bkz: Mustafa Ceceli)
güncel Önemli Başlıklar