bugün

ücretlerine yüzde 30'un üzerinde zam geldi. En düşük bireysel abonelik ücreti 29,99 TL'den 39,99 TL'ye yükseldi.
ne güzel seninle aile paketine geçecektik olmadı be ibne.

2 premium bir yastıkta kocayacaktık.
fiyatı halen herkesin ödeyebileceği seviyede bence.
Benim hayatımın merkezi.
"Bir daha bu şarkıyı önermeyeceğiz" dediği şarkıyı 49 defa önerdi.
zeki müren paşamın bütün şarkılarının sözlerini koyun lütfen.
Mac için app store da uygulaması yok nedense.
Reklamsız müzik için o parayı vermeye değer gerçekten.
Son dönemlerde bokum gibi hindistan müziklerini önermektedir.
Bir, iki değil. Neredeyse %90 müzikler böyle. Hayır, listemde 1 tane Hindu şarkısı olsa anlayacağım ama yok amk! Hindu müziklerinden de, hindulardan da, pislik yemeklerinden de, yarrak gibi konuşmalarında da tiksiniyorum amk!
windows uygulaması sıçmış platform. sildim, yükledim. ilk başta düzgün çalışıyor sonra yeniden sıçıyor.
sıçma şekli; önerdiği parçalara tıklıyorsunuz sistem yeniden öneriye geçerek sayfa yenileniyor. anlatması biraz zor. kullanıcılar daha iyi anlayacaktır. daha önce böyle bir şey yoktu. bir şeyi yaparken diğer şeyleri bozan yazılımcıların işlerini kontrol eden kişilerin olması önemli.
android üzerindeki uygulamalarını sürekli değiştiren müzik platformu.

şarkı ekleme kaldırma butonları bir geliyor bir gidiyor. bunca yıldır piyasadalar hala bir düzen tutturamadılar. ellemeyin kardeşim şunu.
"Bir daha Önermeyeceğiz" dediği şarkıyı 50 defa öneriyor.
2023'ün z raporunu yayınlamışlar. 2023 keko listesi.

Semicenk, uzi, cakal, ezhel. Filan.
Çok komik bir 2023 özetim var;

En çok dinlediğim şarkıcılar: Sefo, Selin geçit, mabel matiz ve aleyna tilki.

Oluum bu ne. Bunların hiçbirinin birbiriyle alakası yok. Ben nasıl bu kadar karıştırmışım böyle.
insanlar müzik zevki konusunda ön yargıya düşüyor.

Ayyy onu mu dinliyorsun? Falan.

Siz kimsiniz lan…
kontrolü ona bırakınca seni dinlediğin tarzda hiç dinlemediğin ve belki de hiç dinlemeyeceğin yeni şarkılarla buluşturuyor. para kazansa da bundanyeni müzisyenler için büyük bir hizmet verdiğini düşünüyorum...
bu konuda deezer mükemmel. spotikte aynı şarkıları dinlemekten bıktım. yeni şarkı önerme konusunda leş.
10 yıldır üyeliğim, 9 küsür yıldır da aboneliğim bulunan ve bu yüzden de en çok kullandığım uygulamalardan biri olan müzik dinleme âleti.
Sürekli aynı şarkıları öneriyor. Daha da sinir bozucu olan kısmı, şarkıyı eksilediğinde bunu bir daha önermeyecegiz demesine rağmen önermesi. Dassak mi geçiyorsun?
Online müzik platformu Spotify, abonelik fiyatlarına zam yaptı: En düşük bireysel abonelik ücreti 59.99 TL oldu.
Ödenir vallaha çok değil.
Ayrılık vakti gelmiştir, soundcloud ile yolumuza devam ediyoruz.
güncel Önemli Başlıklar