bugün

Ayrıca game of thrones'u yayınlandığı anda izlemek için digiturk uyeliği de almıştır, benimdir. Bu kadar ağır ithamlarda bulunmaya gerek yok hehe.
yeni nesil ahmaklık.
(bkz: nazorellaschulz) artı blu tv üyeliğimde var...
fakirlere dert olan insandır. üstüne bir de blu tv ödüyorum amk. sana giren çıkan ne?
Aylık 6.99 a Spotify kullanıyorum. Bekar olduğum için hemen hemen her gün yemeksepetinden yiyorum ki orta pizza kola 30-40 lira. Diyeceğim bana koymaz.
Bu uygulamalara verecek parası olan insanlardır.
içinde bulunduğum insan grubudur. Pişman mıyım? Asla. Özellikle spotify elim ayağım gibi. Her şeyim canımın en içi o benim. Ayrıca ikisi de aldığı parayı sonuna kadar hak etmektedirler.
artık beleşçiler de indira gandi dışında izlemek istiyorlarsa para vereceklerdir, netflix uyanmış çünkü.
Benim. Dizilerimi telefondan izliyorum. Tüm günüm yollarda geçiyor neticede. Aynı zamanda youtube tan şarkı dinlemek yerine müzikleri spotify den internet harcamadan dinliyorum.
Netflix aylik ucreti 1 paket parlement parasi.

Sizin zihniyenitinizi seveyim...
Netflix'i bilmem de Spotify harbiden 5 para etmez.
Benimdir , ufak küçük tatlı keyfimizden dolayı verdiğimiz parayı ziyan görmüyorum. Hem kalitesi çok daha iyi.
Sana ne lan yarak.
Netflixi bilmiyorum ama spotifya arkadaşın aile kadrosunda boş yer olduğu için zıpladım. Keşfette hep bilindik popi gruplar çıkıyor. Ben amatör de olsa farklı işler deneyen insanlar da keşfetmek istiyorum bana hep en popüler grupları önerince aynı şeyleri tekrar tekrar dinlemekten öte bişey yaşayamıyorum ki. Bandcamp bunun için baya iyi mesela ama spotify zaten bildiğim şeyler dışında yeni hiç bişey denk getirmiyor bana. Hoş değil bence.
spotifya aylık 12 mi 13tl mi ne ödüyorum. Düzinelerce çalma listem var yüzlerce şarkım var ve hiç birisi telefonda yer kaplamıyor ayrıca çok kaliteli bir şekilde dinliyorum. Gerek araçta gerekse evimde bluetooth ile bağlandığım hoparlörde. Asgari ücretle günde 2 paket sigara içip ay sonu 15tl ye muhtaç kalan insanın harcı değil haklısınız.
gayet normal insandır. telefondan müzik olayını sadece spor yaparken kullanan insanım. o da 1 saat falan. tv ile pek aram yok. arada bir film, belgesel vırt zırt izleyeyim desem o turkcell' in tv zamazingosunda hepsi var.

yani bende ihtiyaç yok ama insanlarıdaki bu yaftalama zihniyeti ne zaman bitecek amk? sizene agalar milletin zevklerinden, kesesinden?
Netflix e asla para vermezdim ama 5 kişi ortaklaşa verelim dediler bana 6 TL falan düştü. Meraktan aldım valla. Baktım ama bir halta da yaramaz. internet siteleri daha iyi.
Ben vermiyorum.
işimi gören siteler var. Ki istesem kuzenlerimden falan şifrelerini de alabilirim. Gerek görmüyorum valla.