1. 1.
    ne yazık ki bu erkek benimdir.

futbol içerdiği şiddet, rekabet hırs. ego. sadizm gibi erkekliğin karşı cinstten ayıran temel özelliklerini olusturduğundan üstüne birde bakir olmak eklendiğinde adamın kendini erkek hissedememesine sebep olur. çünkü erkeklik kadınlık gibi hayatında hiç çalışmadan sadece çalışma gücü olan bir erkeğin yemek, temizlik, cinsel ihtiyacları ve çocuk doğurmak için domuz gibi ıkınırken çektiği acı ve çocukları büyütürken çektiği cefanın altına sığınıp kendini başaralı,değerli iddia etmek kadar basit bir şey değildir erkeklik. çünkü erkeğin değeri kadınlık gibi değeri bir et parçasından ibaret olmak kadar basit değildir. hayatının her alanında başarılı olmak için hemcinsleriyle savaş halindedir. örneğin bir kız cocuğundan küçükken bir beklenti yoktur oyuncak bebekle oynamak,süslenmek, annesine yardım etmek gibi yetenek ve nitelik istemeyen salak şeylerle uğraşırken erkek daha küçücük yaşında sokakta hemcinsleriyle düşüp kalkarak acı çekmesine rağmen yılmadan başarılı olmak için mücadele eder top koşturur. yani hanım evladı değil delikanlı olmak için mücadele eder. erkeklerin futbola bu kadar çok anlam yüklemesinin belkide en büyük sebebi hayatlarında hemcinsleriyle verdiği ilk mücadelenin futbol olmasıdır.sonra bu mücadele ergenlik süreciyle beraber kadın denilen canlıları elde etmek ve onlara sahip çıkıp iyi hayat sürmelerine sağlamalarına evrilir ama ortak nokta yani hemcinslerle mücadele değişmez ve ben mücadele etmekte başarısız olduğum için kendimden utanıyorum hanım evladı yani kadın denilen canlılar gibi niteliksiz değil hemcinslerim gibi başarılı ve güçlü olmak istemiyorum bunu çocukken erkeğin düşmanlarıyla yani hemcinsleriyle ilk mücadelesi olan futbolda başaramadım ama kadın denilen canlıları elde etmekte ve hemcinslerimi önünde küçük düşmemek işin elde ettiğim eşime hem cinsel hemde ekonomik olarak iyi bir hayat yaşatmak istiyorum
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    dünyanın en değersiz erkeğidir.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Aşkta ben de yeteneksizim buda hep iyi niyetten dolayı başıma geliyor ama sporda başarısız nasıl olunuyor lan? Askerde işi zor olan erkektir.
    3 ... dirilis yarinlara kaldi