bugün

Spor yapınca dinç olmak mı?
(bkz: yok öyle bir şey).
Spor sektörünün para kazanmak için uydurduğu yalanlardır. Bir de kaslı erkekler, güzel ve fit kızlar aynadan fotoğraf çekip sosyal medyada bol bol paylaştığı için insanlarda beğenilmemek gibi bir psikolojik baskı oluşmuş, istemeye istemeye, gebere gebere spor yapmaya başlamışlardır. Spor yapan insanlara "sporu seviyor musun?" diye sorduğumda sevdiğini söyleyen yok denecek kadar az oluyor...
Şahsen sadece yaparken eğlendiğim sporları seviyorum (tenis, yüzme, basketbol).
(bkz: sağlıklı yaşam koşusu gebertti beni)
https://galeri.uludagsozl...ç-oluyorum-yalanı-959012/
sabah mastürbasyon yapmak insanı dinç tutar . harbiden ciddiyim .
(bkz: entry nick uyumu)
Hayatında bir kere bile evden çıkmamış ve arkadaşlarının ısrarıyla hafta sonu halısahaya çağrılmış insanın yalanıdır.
Yalan değildir. Mesela ben üç aylık yaz tatilinde her sabah yattığımda sabah dinlenmiş olarak kalkmıyorum daha çok akşama kadar bir yerlerim ağrıyor. Ama sabah bir saat koştuğumda daha rahatlamış oluyorum.
hayatınıza düzenli bir sporu soktuğunuzda, metabolizmanız hızlanmaktadır. Bunun sonucu daha dinç olunur.
Spor sonrası yorulan bünye o gece öyle bir dinlenir ki diğer güne çok daha dinç uyanir. Yalan değildir gerçektir.
spor yapmayana göre üretilmiş, hamlamış fikir.

düzenli spor yap gel tekrar oku,kendine kızma ama,beyne kan gidince gerçekleri görmek can yakıp öz kızgınlığı ve utancı artırabiliyor.
süründüğünüz gerçeğini ortay koyan tespit.