bugün

sürekli sırtı, omuzları ve beli ağrıyan insandır. bir de şöyle bir durum var: sadece sol ya da sadece sağ kolunda kas varsa acınılacak durumdadır. (anladın sen onu).
spor yapanların her zaman 1-0 önde olmasını sağlayan insan. sayın yazar, lütfen uyandırmayın eşşeği.
spor yapanların her ortamda dikkat çekmesini sağlayan insan türü. sevelim , koruyalım , türlerinin devamını sağlayalım. *
aptal insandir.
spor yaparak hem fazla kilon varsa verirsin. hem fit olursun. duzgun vucudun olur. hem saglikli.
saglam kafa saglam vucut.
hayata sadece kıç büyütmek için gelmiş insandır. birde demezler mi zaman bulamıyorum diye. ama gel gör ki sorsan bütün dizilerde ne olup bittiğini herkesten iyi bilirler.
Şahsımında düşüncesine göre boş yaşayan, hayatının anlamını bilmeyen kişidir. Acınası bir durumdur spor yapmamak.
spor yaparak vücudunun salgılamış olduğu enerjiyi hissetmeden, boş bir şekilde yaşamaktadırlar..
sağlıksız gıdalar tüketip , düzensiz uyku ile hayatlarını olumsuz şekilde geçirirler..
ezik insanlardır. haftanın yedi günü evde otururlar. genelde gamer olurlar. fast food tüketirler.
hayatı boyunca ilkokuldan ortaokula orta okuldan liseye sınıf maçlarına alınmayacaktır arkadaşları tarafından aşağılanacak Sabri Sarıoğlu muamelesi yapılacaktır siz siz olun en azından sen zaten fasulyesin dedirtmeyecek kadar futbol bilin.
Allah belalarını versindir . Yaşamaya hakları yoktur!
(bkz: hımbıl)

diye nitelendirilmesi muhtemeldir.
görsel
tamamen tembellikten dolayı yapmıyorsa vasat insandır. kendi vücuduna, görünüşüne, sağlığına önem vermeyen insandan neye önem vermesini bekleyebiliriz ki?
iyi bok yiyordur.
Benim ilgilendiğim şuan bir tane var
Onun dışında ben de yapmiyom.
Lan yiyip yiyip yatmak göbeğine çıp çıp vurmak ne güzel. Kilo almadigimdan da olabilir bu.
normal bir insandır, bir tanesi de benim.
entarilere bir baktım da iyi sallamışsınız amk, yok haftanın yedi günü evdedir yok fast food besleniyordur yok düzensiz uyuyordur.
bizim eve fast food girmez, sebze de yiyorum yeşillik de. haftanın yedi günü neden evde olalım, bir meşguliyetimiz mesleğimiz yok mu.
spora ilgim yok, bir eksikliğini de görmedim.
Sürekli ve şiddetli bel ağrısından dolayı yapamadığımdır. Nasıl bir ağrıymış bu anlamadım.
erken yaşta ölecektir.
Spor sadece fitness mı amk git yüz beline felan iyi gelir.