1. 9.
  Muhtemelen Vücudu gelişmiş , beyni gelişmemiştir.
  7 ... loveneverdies
 2. 8.
  Bağıra çağıra ağırlık kaldıranlar var, anlam veremiyorum.

  Zaten kafam kaldırmıyor.
  Bir gün zumbaya zayıflamaya gelen emekli teyzelerle organize olup susturacağım şunları.
  9 ... yasak merve
 3. 7.
  Bunlardan bir kaçı salondan arkadaşım.biraz sohbet edince arkadaş olduk salon çıkışı felan bi kahve içeriz arada.işleri güçleri kas yapmak.normal birşey konuşamazsın.yok şöyle yapacaksın yok böyle chest day olacak.zaten takılamamda onlarla arada yardıma gelirler.abi bi bacak çalıştırırlar spor çıkışı merdiven inemem.anasından yeni doğmuş tay gibi bacaklarım titreye titreye arabaya zor atarım kendimi.bi omuza gireriz yandık.zaten onların gazıyla yiyeceğimizden fazla da yemek zorunda kalıyoruz.abi ben yakamam o kadar eti ,proteini.amacım onlarla gibi olmak asla değil ki zaten.8 saat uyku.düzenli spor,günde neredeyse 1,5 tavuk felan filan.en güzeli spinning.zaten artık sakatlandığımı söyledim uğramıyorum .:)))
  1 -1 ... delikanligolge
 4. 6.
  spor salonundaki profesyonel vücut geliştirmeci
  Pich erkek.
  -1 ... pich erkek
 5. 5.
  hoca denir saygı gösterilir.
  1 ... xnxx1
 6. 4.
  Bu adamlar genellikle hoşgörülü oluyorlar, hareketleri yanlış yapanlara bile kalp kırmadan müdahale ediyorlar. Çoğunun steroidli olması dışında bir problem yok.
  1 ... just millionaire
 7. 3.
  geliştirici olmasın. geliştirmeci olsa duramazsın.
  2 -1 ... oguzhandroid
 8. 2.
  Kasmayandır. Herifler orda yaşıyorlar aq daha mı olmasınlar.
  2 ... flat head
 9. 1.
  Moral bozan geliştirmecidir. Mk adam herkül gibi geziyor ortada bizim daha 1 sene bile olmamış alt segmente düşürüyor otomatikmen. Sokaktaki 10kişiden 8inden iyi fiziğimiz var tamam ama o eleman gelirken aynaya bakıp poz veresim gelmiyor. Eleman yarışmacı normaldir tabi. Düşünce yapım salakça tabi önemli olan kendinle yarışmak.
  1 -5 ... ktmli aynasiz