bugün

ben senin akan terinin rimeline karistigini ve birlikte aktıklarını gormek zorunda miyim ki acaba?
Tipitiptir.
Özellikle gözlerine sürdüğü kalem(adı her ne sikimse) akıp giden tiptir. Grup çalışmalara geliyo bi kız, her spor sonrası gözler akmış gitmiş, iğrenç bi tip çıkıyor ortaya.
ben senin terli yerinin akınca rujunun pembesinin fontötenle şeyolmasını görmek zorunda mıyım ki acaba?

lolipoptur.
ayna karşısında atlet ile kendini çeken erkek hemcinsimin kadın modeli.
spor yapmadığı için terlemeyen ,o sebepten makyajı akmayan hatta fönü bile bozulmayan ,şöyle bi boy gösterip giden kızdır. az önce gitti.
vücut yapmak isteyen aktiftir... pasif olsa duramazsın. *
Bakkala rimel sürerek giden arkadaşımı gördükten sonra bana çok da absürt gelmedi.(merak etmeyin ben pijamayla gidiyorum)
Ha bir de ameliyata kaşını boyayıp giren akrabam var.
Doğuma bile makyaj ve kırmızı ojelerle girildiğinden neden olmasın girsin garip.
Avcılık da bi spordur.
Avını bulur bulmaz bir daha spora gelmeyecektir.
ergen kızdır.

mal işte.
Olayı çok yanlış anlayan tiptir. Bi de bu tipler rengarenk giyerler genelde.

Yuhh sözlük doğuma ameliyata makyaj yapıp girmek nedir çüşünüz yani.
Koca avındadır. Plastik dambılları kaldırıp pilates topuna popo sürter ve avladığı kaslı oğlanla kahve sigara yapar dışarıda.
(bkz: bitch thottin)
Bunların bi de plaja makyajla gelen modelleri var ki o da çok fenadır.
Makyaj derken spor yaparken terleyince zaten akıyor hepsi ama bi goz altı kapatıcısı az timel dudak konturu uygulanabilir hafiften. insan içine cıkıyosun sonucta yani.
erkekse sıkıntı vardır. tip denmiş sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar