bugün

onu oy verirken düşünecen işte.
Bizim millet cebinde ki paraya bakmadan almaya devam ederse daha çok artar bu fiyatlar.
şahsıma hiç koymayan durum. *
Alırsanız arkadan size şaaak şaaak diye vuracağı anlamına gelir.

Gelsin bakalım beğenmediğimiz flolar.*
Ayakkabı ithal ettiğimiz için dolar bazında zamlanır. Adamlar için 50dolar gibi bir şey. Üstüne üstlük adamların geliri de bizden kat kat fazla. Yani adamlar o kaliteyi 30 40tl ye alıyor gibiler. Şüphesiz balikesirli sövdü.
he ya eskiden 100 liraya mis gibi en babasından alıyoduk. şimdi uçtu iyicenem.
iyide o paraya kaç posta arttırıyor asıl mesele bu 2 posta 3 posta yada 4 hata 5.

önemli olan fiyat değil kac posta atilcağı?
Kinetix enflasyon kampanyası yaparak halka kucak açması gerektiğini düşündüren durum. Sanırım kalite olarak düşük değiller ayakkabıcıda denemiştim bir kere, yerli bir marka hem iş gücü olarak da ülkemiz insanına faydası vardır hem böyle bir kampanya yaparsa ekonomimiz için güzel bir adım atmış olur hem de reklamını yapmış olur. Ayrıca fiyatları normal zamanda yine de makule yakındır, denenilebilir diye düşünüyorum denemeyi de istiyorum. (Bu kampanya genişletilirse o zaman paramızın değeri artacak 1 ayakkabı birimi 200 tl ye eşitken bu 200tl 2 ayakkabı birimine eşit olacak zor durumda gerçekten ülkesine önem veren şirketler bunu yapmalı ve halk da zaten bunu unutmaz ödüllendirir.)
Sırada reklamlar. Flo'da lumberjack'in rahat tabanlı bir spor ayakkabısını 90 tlye aldım birkaç ay önce.
ben hep 50 liralık alıyorum.
En son beğendiğim Nike-air max ayakkabı 400₺ idi.
Düz siyah, başka bir şeyi Yok 400₺ ney la dedim Allah Ayağı 36 numaradan büyük olanlara kolaylık versin.
Allahtan ayağım 35 numara da çocuk bölümünden 289₺’ye alcam.
bu ayaklar nike ve adidasa hasret.
an itibariyle vans old skool lar 300 dolaylarında. Bez ayakkabı ulan ne diyim, yazıklar olsun.
Ben mekaplara geçiş yapııyorum. Sonuçta onlar da spor.
(bkz: döviz)
(bkz: ithalat)
almanya bizi kıskanıyor zira onlarucuza spor ayakkabısı alınca önemsiz hissediyorlar kendilerini.

bizse bir salon beyefendisi yahut iş adamı gibiyiz.
reklam gibi olmasın ama derdinizin dermanı dechatlon.

ben hep elli liralık alıyorumcu tayfadanım.
kafam rahat. Elin ithalatçısını zengin edemem.
güncel Önemli Başlıklar