bugün

spoilere giris 101
spoiler tarihi ve gelisimi 201
özel spoiler 301
master of spoiler 401.
eğitim şart.

başlık : love boy

1. süperr film.keyti ölüyor amkkkkk nasıl ölür amaaa.......

2. bilimkurgu erotik bir film. mersayce çok delikanlı adamsın, hani keyti'yi öldürüyorsun ama haketti o da abi.....

3. gerçekten çok cool bir film, özellikle mersayce'nin heyrim'den olan yaratık çocuğu ve keyti'nin bu çocuğu halatla boğmak istemesi, senaristin nasıl iyi olduğunu bize gösteriyor. izlemeyen kalmasın, kaç gündür rüyama giriyor o derece....

orada bir spoiler yazısı olsa güzel olmaz mı? harika olur. her şeyde değil yahu, seyrin gizemini bitirecek bilgi için yapılmalı bu.
bir insan bir karakterin başlığına bakmak için girdiğinde direkt o karakterin öleceğini yazan tek bir cümleyle başlığın ilk girdisini yazıldığını görüyorsa, o girdiyi yazan insana sen istediğin kadar kurs ver bir boka yaramaz. öküz oğlu öküzdür o insan. bir de spoiler ibaresi içine yazmış "ölecek" diye. aferin iyi bok yedin, spoiler yazman büyük incelikti aptal herif.
yarım kalmış derstir.
aslında öküz başlı antilop lar hariç kimsenin katılmayacağı kurs. çünkü, öküz başlı antiloplardan başka herkes spoiler ı nerde vereceğini bilir.
ücretsiz verilebilecek kurstur.
ders 1
işin özü şudur ki; bir sözü, lafı, gafı alıntı yaparken olur olmadık spoiler kullanmak gereksizdir. şayet okuyan kişiyi "ulan bunun sonunu niye söylemiş, o kitabı ben okuyacaktım, o filmi kıçımı yaya yaya ben izleyecektim" girizgahıyla küfrü basacak duruma getirecekse anlatılacak konu öncesi spoiler ibaresi verilmelidir.
sozluk yazarlarina spoilerin nerede verilip verilmemesi gerektigini ogretmek amaciyla bir an once hayata gecmesini arzuladigim kurs.