1. 1.
    sozluk yazarlarina spoilerin nerede verilip verilmemesi gerektigini ogretmek amaciyla bir an once hayata gecmesini arzuladigim kurs.
    1 ... nanocu
  2. 2.
    ücretsiz verilebilecek kurstur.
    ders 1
    işin özü şudur ki; bir sözü, lafı, gafı alıntı yaparken olur olmadık spoiler kullanmak gereksizdir. şayet okuyan kişiyi "ulan bunun sonunu niye söylemiş, o kitabı ben okuyacaktım, o filmi kıçımı yaya yaya ben izleyecektim" girizgahıyla küfrü basacak duruma getirecekse anlatılacak konu öncesi spoiler ibaresi verilmelidir.
    10 -1 ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    aslında öküz başlı antilop lar hariç kimsenin katılmayacağı kurs. çünkü, öküz başlı antiloplardan başka herkes spoiler ı nerde vereceğini bilir.
    -2 ... coolgoose
  4. 4.
    yarım kalmış derstir.
    ... some water and some sugar
  5. 5.
    bir insan bir karakterin başlığına bakmak için girdiğinde direkt o karakterin öleceğini yazan tek bir cümleyle başlığın ilk girdisini yazıldığını görüyorsa, o girdiyi yazan insana sen istediğin kadar kurs ver bir boka yaramaz. öküz oğlu öküzdür o insan. bir de spoiler ibaresi içine yazmış "ölecek" diye. aferin iyi bok yedin, spoiler yazman büyük incelikti aptal herif.
    ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
  6. 6.
    eğitim şart.

başlık : love boy

1. süperr film.keyti ölüyor amkkkkk nasıl ölür amaaa.......

2. bilimkurgu erotik bir film. mersayce çok delikanlı adamsın, hani keyti'yi öldürüyorsun ama haketti o da abi.....

3. gerçekten çok cool bir film, özellikle mersayce'nin heyrim'den olan yaratık çocuğu ve keyti'nin bu çocuğu halatla boğmak istemesi, senaristin nasıl iyi olduğunu bize gösteriyor. izlemeyen kalmasın, kaç gündür rüyama giriyor o derece....

orada bir spoiler yazısı olsa güzel olmaz mı? harika olur. her şeyde değil yahu, seyrin gizemini bitirecek bilgi için yapılmalı bu.
    1 -1 ... pierrot mon ami
  7. 7.
    spoilere giris 101
    spoiler tarihi ve gelisimi 201
    özel spoiler 301
    master of spoiler 401.
    -1 ... 46 c