1. 1.
  sozluk yazarlarina spoilerin nerede verilip verilmemesi gerektigini ogretmek amaciyla bir an once hayata gecmesini arzuladigim kurs.
  1 ... nanocu
 2. 2.
  ücretsiz verilebilecek kurstur.
  ders 1
  işin özü şudur ki; bir sözü, lafı, gafı alıntı yaparken olur olmadık spoiler kullanmak gereksizdir. şayet okuyan kişiyi "ulan bunun sonunu niye söylemiş, o kitabı ben okuyacaktım, o filmi kıçımı yaya yaya ben izleyecektim" girizgahıyla küfrü basacak duruma getirecekse anlatılacak konu öncesi spoiler ibaresi verilmelidir.
  10 -1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  aslında öküz başlı antilop lar hariç kimsenin katılmayacağı kurs. çünkü, öküz başlı antiloplardan başka herkes spoiler ı nerde vereceğini bilir.
  -2 ... coolgoose
 4. 4.
  yarım kalmış derstir.
  ... some water and some sugar
 5. 5.
  bir insan bir karakterin başlığına bakmak için girdiğinde direkt o karakterin öleceğini yazan tek bir cümleyle başlığın ilk girdisini yazıldığını görüyorsa, o girdiyi yazan insana sen istediğin kadar kurs ver bir boka yaramaz. öküz oğlu öküzdür o insan. bir de spoiler ibaresi içine yazmış "ölecek" diye. aferin iyi bok yedin, spoiler yazman büyük incelikti aptal herif.
  ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
 6. 6.
  eğitim şart.

  başlık : love boy

  1. süperr film.keyti ölüyor amkkkkk nasıl ölür amaaa.......

  2. bilimkurgu erotik bir film. mersayce çok delikanlı adamsın, hani keyti'yi öldürüyorsun ama haketti o da abi.....

  3. gerçekten çok cool bir film, özellikle mersayce'nin heyrim'den olan yaratık çocuğu ve keyti'nin bu çocuğu halatla boğmak istemesi, senaristin nasıl iyi olduğunu bize gösteriyor. izlemeyen kalmasın, kaç gündür rüyama giriyor o derece....

  orada bir spoiler yazısı olsa güzel olmaz mı? harika olur. her şeyde değil yahu, seyrin gizemini bitirecek bilgi için yapılmalı bu.
  1 -1 ... pierrot mon ami
 7. 7.
  spoilere giris 101
  spoiler tarihi ve gelisimi 201
  özel spoiler 301
  master of spoiler 401.
  -1 ... 46 c