bugün

Böyle filmleri çekenler bunu Nasıl başarıyorlar bilmiyorum, ne kadar büyüsem de bu filmler saçmalaşmıyor. Hikayedeki sikko dramalar bile hoşuma gidiyor.
--spoiler--
*Klasik Marvel formül ile giden, risk almayan, eğlendiren ama unutulacak bir MCU filmi.

*Öte yandan Mysterio rolü ile Jack Gyllenhaal çok iyi. Görsel efekt teknolojisinin eski filmlerden flashbackler ile bağlanmasını sevdim. Mysterio'nun Spiderman'i görsel efektlerin içine hapsedip durmadan kandırması güzeldi.

*Zorlama espriler, özellikle salak iki öğretmen karakteri ile ucuz sahneler berbat.

*Lise zamanları, çocukluk, yetimlik, arkadaşlık hikayeleri açısından SHAZAM benim için bu filmden hep daha iyi bir film olacak.

*Thanos'un parmak şıklatmasından sonra yok olup sonra geri gelen bu insanların geri dönmesinin açıklaması yapılmadı yapılmayacak. Hiç bir mantıklı açıklama yok. Örneğin normal şartlarda şıklatmadan sonra yok olan pilot nedeniyle uçak kazası ve benzeri trafik kazaları olması beklenir. Disney elindeki simli boya ile tüm bunlarının üzerini kapadı. Yine yok olup geri dönen insanların yanlışlıkla araba tarafından ezilmesi gibi olaylar yaşanabilecek olaylardı. Oldu bittiye getirildi bu şekilde devam edecek MCU.

*May Parker'ın aşırı seksi yenge olması esprilerinden artık gına geldi.

--spoiler--
Başarılı olan ender devam filmlerinden biri. Homecoming gerçekten çok berbattı. mysterio muazzam olmuş. Devam filmlerinde görmek isterim kendisini. Görsel şöleni ve komedisiyle gayet olmuş film. Bize böyle işlerle gel marvel.
görsel
ilk çıkan spider-man'dan sonra hiç o üçlüyü geçemediler. bu da belli ki geçemeyecek ama en azından new york dışında bir spider-man görmek güzel olacak.

yalnız hakikaten, aunt may, sex sells'e kurban gitti ya ahahaha.
fragmani b.mbok olan film. bu ne aq. yeter artik. spider-man anasini s.ktiniz aptal veletler ya. aunt may desen yarrak delisi bir kadin olmus. tony stark'in soforuyle flortlesiyor. nerde o eski peter'a kilavuzluk edip ona akil veren tontis yasli hanim. bu aunt may'i zaten marvel filmleri izleyen sivilceli ergenlerin paralarini tokatlamak icin koymuslar orasi belli. mysterio'da kahraman olmus, bir yasima daha girdim. basroldeki herif zaten embesilin teki. suratinda anca saskin bir ifade var. baska da bi s.k yok. cop bir film olacagi 2 km oteden belli.
End game’in beş dakika sonrasında geçeceği için fazla bir şey vermemişler. Görücex bakalım aq.
an itibariyle fragmanı yayınlanmış olan film.

https://www.youtube.com/watch?v=DYYtuKyMtY8

Avengers endgame'den sonra mı önce mi geçeceği net değilmiş.
kadrosuna numan acar diye daha önce adını duymadığım bir oyuncu eklenmiş. yine de as bayrakları as.
--spoiler--
Ağır çekimde Öldü amk nasıl film yapacak?
--spoiler--
Tom Holland bu yaz çekimlerine başlanacak yeni Spider-Man filminin adı...filmin kötü karakterini Jake Gyllenhaal oynayacak. Michael Keaton bu filmde de rol alacak...
güncel Önemli Başlıklar