bugün

orda misiniz?
koklayarak.

ed: bu muhteşem bilgiye buradan ulaştım; https://bilimfili.com/spermler-yolunu-nasil-bulur/ *
kıyı kıyı yüze yüze asım
geze geze göre göre asım..
sperm sahibi tarif ediyor. bak sperm arkanı vulvaya ver fallop tüplerine doğru git çatala gelince soldan devam et kime sorsan gösterir. yanlız 3 günün var ona göre buldun buldun.
Bimde var, A101de var, onlar da her yerde var.
Şüphesiz rahim takip sistemi ile. Suudi bilim adamları keşfetti bunu.
bulmuyor denk geliyor zaten.
spermler yumurtayı bulmasını geç daha enterasanı akıllı kanser ilacı nasıl oluyorda kanserli hücreyi tanıyorda normal hücreye zarar vermiyor.
El yordamıyla.
görsel
-ayhan abi geç kalıcaz az hızlı
-tamam birader arkadaki polis dönünce basıcam
-abi o yola girme klitorise döneriz tekrardan
-lan ilk defa giriyoruz ne bileyim
-bak kaypaklık yapmak yok anlaştık ilk ben döllüyecem
-lan iyice kaybolduk şu sağda duralım hücrelere soralım
-birader yumurtalığa nasıl çıkarız.
Dedektörle arıyorlar.
Besbelli Bir büyüye kapılıyor o Garipler de
görsel
Türkiye’de çok zor olmayacak, kokusundan bile bulunabilecek bir durumdur. Yumurtayı bulan yetişkin bir sperm, gidilecek yolu siker yine o yumurtayı bulur.
yumurta konum atıyor.
13 yıldır ümmeti çoğaltma projesi kapsamında bim'de satılan lets prezervatif uçlarını imalat esnasında çaktırmadan toplu iğne ile delen bir firmada ajan olarak çalışmaktayım. yaptığımız araştırmalar neticesinde prezervatifler ne kadar ince delinirse basıncın da o derece yükseldiğine şahit olduk ve bu sebeple daha önceden ataçla sinsice deldiğimiz prezervatifleri sırasıyla önce cengelli iğne ile sonra da toplu iğnelerle delmeye başladık. yani kesit küçüldükçe basınç artar. bunun konumuzla ne ilgisi var gibi sorular duyuyorum. şöyle ki; basıncı artan sperm daha hızlı gider (bernoulli denklemi p1xv1 = p2xv2 ) ve böylece rahme daha hızlı ve sert bir şekilde ulaşarak yumurtayı bulur. bunlar hep kitaplarımda yazıyor.
Navigasyon olabilir. O da olmazsa sora sora bulurlar, sürü psikolojisi var zaten.

görsel
(bkz: Google maps)
Youtube bi video var orda anlatıyor yazın izleyin. ben bulup link atmaya üşeniyorum.ewed
Akıl yoksulu kardeşim Allah sifa versin inşallah.

Anlatayım: feribot ile limana giriyorlar ilk yolcuları boşaltıyor yolcular geri kalan yolu koşarak geçiyor ve yuvaya kavuşuyolar.
Tıkılı oldukları testislerden dışarı Fışkirtana kadar ilgiliyim kendileriyle.

Hem Yumurtamı Ağzımda da taşımıyorum.

Bu bilgiler ışığında bir daha uzatabilir misiniz? soruyu.
dümdüz gidiyor işte.
Göte bala bi tanesi denk geliyor yumurtaya işte.
Start veriliyor ve koşu başlıyor. Sağ kulvardan ben gelmişim ki hayattayım.

Herkes hayatında 1 kez de olsa şampiyon olmuştur arkadaşlar.
sucuk kokusunu takip ediyorlar. sucuklu yumurta yemezseniz spermler yumurtayı bulamazlar. bunu herkes bilir.