bugün

bir duvar dibinde, patileri birbirine kavuşturarak sakin ve vakurlu bir halde beklemektir. bazen bu duvar dibini bile çok gören bünyelerin "pist" diyerek tekmelerine maruz kalmaktır.
Söz konusu kedi şerafettin ise büyük bir problem yok demektir.
kar yağarken kahvesini içip camdan dışarıyı seyretmeyi sevenlerin aklından geçmeyen durum.
titrek titrek bakan gözlerle açım diye miyavlamak.
hayvanlarda bile eşitsizlik olduğunu göz önüne alırsak, dışarıdaki kedinin evde sıcacık keyif yapan kediye sövmesi durumudur.
arabanın motoruna girip ısınmaya çalışmaktır.
soğuktan korunmak için araba motorlarının içine girerek ısınmaya çalışırlar ve çoğu kişi bunu unutup motoru çalıştırıp kediyi öldürür.
insanlığın aslında var olmadığına işaret. evine alamıyorsan bir yuva yap iki kap yemek koy çöpe atacakların bile yeter denir, isyan ettirir.
umursanmamaktir.
önlerinde birleştirdikleri patileri yok mu... onları görünce içim bir tuhaf oluyor. kıyamam ben onlara. hele yeni park etmiş arabaların altında ısınmaya çalışmaları. şimdi soğukta üşüyen insanlara getirecekler konuyu biliyorum. onlara da içimiz parçalanıyor ama kedi gibi eve alıp besleyemiyoruz ki onları. (valla bu yazı pek kurallara uygun olmadı silinecek biliyorum ama içimden bunlar döküldü. kediler söz konusu olunca böyle oluyor.)
http://galeri.uludagsozlu...ukta-dışarıda-kedi-olmak/
her seferinde bakır sıçmak.
Evde kalorifer peteği üstünde dışarıyı seyreden lordlar kamarası mensubu kedinin umurunda olmayan gariban kedidir.
Zalımsın hayat!
güncel Önemli Başlıklar