bugün

görgüsüz mü? lan gelin eskişehire, iyi giyinmeden modern modern çıkın da göreyim götünüzü, hayret bişe gece gece sinirlendim lan.
türkiye'nin batısında bulunabilirler. fakat doğu illerinde iki çorap giyen insana görgüsüz diyen insan -45 derecede kösele ayakkabı ve bir ince çorap giyecek kadar gerizekalıysa onu bilemiyorum.
görgüsüzlüğün bir ölçüsü var mıdır ki ? ayrıca bunun bir ölçü birimimidir çift kat çorap giymek? kışın ortasında karın göbeğinde parmak arası terlikler mi giyilmeli?
yani tek çorapla üşüyorsa, sırf görgüsüz olmayayım diye, ikinci çorabı giymeyip, hasta olup enayi pozisyonuna mı düşsün. valla enayidense, görgüsüz olmayı tercih ederim. ayrıca 2 çorap giymenin nesi görgüsüzlüktür çözemedim. yeni mi çıktı bu adab-ı muaşeret kuralı...
görgülü insan üşümez önermesinden hareketle doğrulanabilecek önermedir. üşüyüp üşümemenin görgüyle bir alakası olmadığından tamamıyla çürük önermedir.
not:ben dahil bazıları soğuk havalarda tek çorap giyer, tek derken üç adet. *
çorabı kendi ayağına giydiği için görgüsüzlük olmaz efendim* hatta gayet mantıklıdır ayaklarının üşüyeceğini bile bile giymezse beyinsizlik olur.
o değil de görgüsüzlük neresin de .tek corap giyince normal tül çorap giyince elit mi oluyoruz noluyoruz allasen?
donarak ölen çok görgülü olduğundan görgüsüzlüğün hemen ve düşünmeden tercih edilmesi gereken durumdur.

ayrıca senin görgüne çift kondomlular girsin...
ağrısız işeyecek tiplerdir.
panik ataktırlar kendileri. sanki donacaklar 2 dakikada. zamanla ayakkabılarının sıkması sonucu yara veya nasır sahibi olmaya aday şahsiyetlerdir.
görgüsüzlüğün ne olduğunu bilmeyen kişilerin yaptığı önermedir. ciddiye alınmaması gerekir. sinirlerin bozulmasına mahal vermeden üstüne çay içilip rahatlanmalıdır. (bkz: çay)
kışın mont giyen görgüsüz gibi birşey olsa gerek. ısınmak isteyen adam görgüsüz mü oluyor?
soğuk havalarda ayaklarını üşütmekten daha iyidir. ben çift çorap giymiyorumda nenemin ördüğü yünlü çorapları giyiniyorum.
3 çorap giyen görgüsüzler kadar görgüsüz değildirler.

(bkz: valla bak)
bir arkadaşın giydiği ikinci çorabı* pantolonunun üstüne geçirmişti. neyse ki diğer arkadaşlar uyarmıştı da, göz zevkimize iyice... neyse.
kuvvetle muhtemel
havanın soğuk olmasının hayatına hiç bir şekilde etkisi olmayan .
işe giderken yaya olarak belli bir yol kat etmeyen yada otobüs duraklarında beklemeyen çift çorabın ne gibi bi etkisi olduğunu bilmeyen bir fikir
ÜŞÜMEYE KARŞI ALINMIŞ ÖNLEMLERiN GÖRGÜSÜZLÜKLE BAĞDAŞTIRILDIĞI GaRiP BAŞLIK. Bir insanın görgülü olup olmadığını anlamak için bakınız çift çorap giymişmi?..Saçmalığında bukadarı dedirten başlık.
ayağını sıcak tutu başını serin. düşünme derin derin deyimini uygulamaktadır. birde mest ile desteklerse daha iyi olur. akıllı insandır.
Sıcak havada çift çorap giyen görgüsüzden daha akıllı insandır.
(bkz: benim la bu)
ankara adliyesine şıkır şıkır gitmek güzeldir ama ankara ayazı da başkadır.
dolayısıyla 2 çorap üstüste giyilir.
(bkz: otur!sıfır)
hayatında hiç böbrek ağrısı çekmemiş yazar söylemidir. sen ayağını sıcak tutma üşüt, yakalan insanı düz duvara tırmandıran o ağrıya iki değil beş çift çorap bile giymeyi düşünürsün. *
çorapla görgüyü birbiri ile eş görmüş görgüsüzün lafıdır.soğuk havalarda, hasta olmaktansa görgüsüz olmayı yeğlerim.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Babaannenin ördüğü sıcacık patikler varken..
bir çorap fazle ile neden görgüsüz oluyor ki insan. gıcıklıgına yarın çift çorap giycem.