1. .
  uludag sozluk ten soguma nedenleri arayan yazar kişilerine yardımcı olmak isteyen bünyenin hezeyanıdır.
  2 -2 ... kemik koleksiyoncusu
 2. .
  meşe odunu isimli yazarın yapacağı sıcacık esprilerle sözlükten soğuyan yazarların içini ısıtacak , bir sevgi kelebeği kadar masum düşünce biçimi.
  4 ... kemik koleksiyoncusu
 3. .
  ters etki yaratıp, o meşe odunu soğuyan yazarları ısıtmaya çalışan yazara girebilir... allah korusun.
  1 ... dolayli zarf tumleci
 4. .
  sözlüğe ısınanları meşe odunu ile soğutmak daha mantıklı gibi geliyor kulağa.
  3 ... kisil
 5. .
  budur,

  (#1689429)
  4 ... a la folie
 6. .
  tahammülsüzlüğümüzün sınırını da gösteren eylemdir.

  size ne efendim ben sözlükten soğuduysam. Ben sözlükten soğudum diye sözlük kendinden bir şey mi kaybediyor? benim kriterlerim çok mu önemli, ben sözlükten soğudum diye entrylerinizin değeri mi azalıyor?

  sanırım bu hezeyanın temel nedeni güvensizlikle gelen "onaylanma isteği". "baba bak ben ağacın tepesine çıktım!" diyerek babasından onay bekleyen çocuğun, babasından "aferin çocuğum, çok güzel çıkmışsın" dediğini duyma isteği gibi bir şey bu.

  bazılarının benim sözlükten soğuma hakkım olduğuna, "belki bazı şeyler değişir, daha güzel olur" umuduyla sözlükten soğuma nedenleri başlığına yazmama, kendimi ifade etmeme tahammülü yok. "yazma kardeşim soğuduysan da, ne yazıyorsun? Bizim de içimize kurt düşürüyorsun"

  sevin efendim sözlüğü, bağrınıza basın, her gün entry yazın, zirvelere gidin, kaynaşın. ama müsaade edin de ben de eksikliklerini görürsem belirteyim. hakeza soğudum, bir insan olarak şahsınız değil, bu sözlük, sözlükteki genel tutum...

  (bkz: #1684500)
  1 ... falso