bugün

muhtemelen bu başlığı görünce aklı başına gelmiş ve entrysini girip alt+f4 ü çekmiş kişidir.
kendi kendini tokatlayıp kendine gelmesini sağlaması gerken şahıstır.
bu yanılgısı yüzünden bir haftasonu daha ders çalışamamış yazar.
(bkz: önümüzdeki haftasonlarına bakacağız)
sözlük kalktıktan on dakika sonra kalkacağını zanneden yazar olarak da anlaşılabilecek başlık.

(bkz: farklı bakış açısı)
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
zannede zannede akıllanmamış yazardır. kalkamayacağını bile bile, zannetmeye devam eder. gireli beş saat olmuştur ve her on dakikada bir, halâ zanneder. *
sözlükte mahsur kalan yazar.
zannetmekle kalan yazardır.
sözlükte 10 dakika kalma niyetiyle girip, sol frame deki başlıkları görünce 2 dakika içinde kalkan yazardır.
hayalperest yazardır.
kaç on dakika olduğunu belirtmediği için istediği zaman kalkmakta özgür olan yazardır.
sözlüğün tiryakisi olmaktır.
(bkz: bir alışkanlık olarak sözlük)
geri dönüşü olmayan bir yolda olan yazardır.
"bir entry daha gireyim soz cikacagim" der, surer de gıder.
On dakika sonra başka bir işi varsa sözlüğe hiç girmemesi gereken yazardır, zira sözlükte dakikalar su gibi akacak ve yapılması gereken diğer işler aksayacaktır.
kader kurbanı olacak yazardır.
(bkz: son bir sigara içeyim de)*
kalkması gerekiyorsa 10 dakika sonra kalkacak yazardır.*
annem-hadii hadii hadiiii leynnnnnn
ben-anne on dakika
anne-başlatma dakikana on dakika diye girip sabahladığını bilirim ben senin
ben-ben de bunu sık sık tekrarladığım halde alışamadığını ..
(bkz: alışmak sevmekten daha zor geliyor)
kendini kandıran yazar
(bkz: her defasında aynı hatayı yapan yazar)
sözlükten 10 dakka sonra kalkacağını zanneden yazar fena halde yanılıyordur.tıpkı benim 2 saat 3 dakikadır yanıldığım gibi.
zamanın hızlı geçtiğinden şikayet eden yazar modelidir.Sözlük bırakılması zor ve soğuk içilmesi farz olan bir oluşumdur
bilinçaltında bi yerlerde sabah erken kalkacağı yazıyordur fakat kıçını yaya yaya oturmuştur bir kere. kalkması zordur, yanılmıştır.
(bkz: finalde ders harici her seyle ugrasma istegi)
güncel Önemli Başlıklar