1. 1.
  yazarın çaresizliğini simgeler. meseneye girer sıkılır, nette bi dolaşır yine aynı şey müzik dinler evde debelenir sözlüğe girer çıkar girer çıkar çıkar girer yapacak hiç bir şeyi yoktur kürkçü dükkanıdır sözlük onun için.
  8 ... theangelofdeath
 2. 2.
  türk dil kurumu'na gidebilir. cümle kurmayı öğrenir en azından.
  6 -3 ... drankmus
 3. 3.
  sıgınacak tek limanı sözlük olan yazardır. her yere yabancıdır her yere egretidir. kendini rahat hissedemez. yazdıkca yazar, okudukca okur. msn de konusmak kefif vermez, müzik dinlemek zevkli olmaz can sıkıntısını götürmez, televizzyonu acsa sacalayan insanalrı görüp neden canını sıksın. aa pardon sözlükte de bolca sacmalayan vardı off.

  tanım: ne bok yiyecegini bilmeyen yazardır. nereye gitsin ne yapsın sözlükte kendini bulmaya calısır. bazen basarılı olur bazen olmaz. kısır döngüdür.
  ... damdaki deli
 4. 4.
  ii işte en azından gideceği tek yer doğru dürüst bir yerdir ,okulu tatile girmiştir babası ibnelik yapıp onu tatil mekanlarına göndermemiştir, gez toz nereye kadardır, ezberlemiştir artık bütün çarşıyı pazarı ,kitaplıkta okuyacak kitabı kalmamıştır, ev ona yarı açık cezaevi gibi gelmektedir hele bir de sevgilisinden ayrıldıysa naapsındır? kendini yazarlığa vermiştir iyi de etmiştir.
  ... devvvill
 5. 5.
  emre altug şarkısını sözlüğe söyleyecek yazardır, şöyleki;
  gidecek yerim mi var, diyecek sözüm mü var, bunu eller anlamaz sana ihtiyacaım var ... *
  beni en iyi sen anlarsın sözlük.. *
  ... juliett
 6. 6.
  (bkz: işte bu bizim hikayemiz)
  ... fabala
 7. 7.
  (bkz: sözlük aç kapını ben geldim)
  ... burden
 8. 8.
  büyük bir zevkle aramıza alacağımız yazardır.
  ... derinlerden gelen su sesi
 9. 9.
  (bkz: benim sadik yarim uludag sozluk tur)
  ... madman89
 10. 10.
  gün olur çok bunalır da bu diyarlardan çekip gidecek olursa, kendisine sadece sözlüğün kapı açacağı yazardır.

  ya da, hep sokakta oynayan, bir türlü eve girmeyen, gürültü yapan çocuklara pencerelerdeki teyzelerin söylediği gibi; (bkz: eviniz yok mu sizin)
  1 ... ycorai