bugün

Okumadım ama çok haklısın kızlar çok güzel, hoşçakalın.
Haklarında o kadar fazla yazı yazdığını, tespit yaptığını sanan aptal var ki gına gelen yazarlardır.
sözlük yazarı sevgili kızlar;

biz erkekler zaman zaman saçmalayabiliyoruz aynen sizler gibi.
şaka yapıyor, sizleri bu şakayla kırmayı düşünüyoruz bazen. her zaman ciddiye almayın ama "her şakanın altında bir gerçek vardır" sözünü de unutmayın lütfen.

ve annelerinizin anneler gününü kutlar, sizler gibi uslu, kibar ve bilgili kızlara sahip oldukları için saygıyla selamlarım.
fotoğraflı başlıklara ya adam gibi memeli dötlü foto atın ya da hiç ugramayın o başlıklara.
vesikalık fotoğraflarınız kimsenin ilgisini çekmiyor.
dost acı söyler.
bunu deyince şimdi bak aklıma geldi, lanet olasıca bi arkaşım var. yemek için bi mekâna girdik bunla, dedim ben bi tuvalete girip çıkayım, siparişleri sen ver. neyse bu söylemiş bi şeyler. geldi masaya, dedim bu ne, dedi urfa. ağzıma attım acı! hayatta yiyemem fazla acıyı, ipne de biliyo bunu. ne söyledin olm, bu ne dedim, "adana o acılı" diye sırıttı. yapacaan işi zikeyim, adam saydık sana bıraktık siparişi, bu ne amk deyince yine sırıttı bu, davutoğlu gibi. "dost acı söyler" dedi kahkaha attı. bunu niye anlattım biliyor musun sevgili sözlük kızı? işte benim böyle aptal arkadaşlarım ve onlarla yaşadığım bunun gibi bir çok saçma anım var. belki beni bu bataklıktan kurtarmak istersin diye düşündüm. bir mesaj kadar yakınım aslinda sana, biliyorsun degil mi?
ya da bırak boşver yazma bişey. ugrasamam şimdi.
işyerinde tv bozuldu lan, kafayı yiyecem!
ınsan olun iki dakika. parça parça uzuvlarınızı atıyosunuz. sonra bırleştırcem dıye canım çıkıyo.

bir de fazla -i harfiniz var mı?
Tanım yapılamayacak başlık. Neresine tanım yapayım ben bunun sayın moderatör beybi?

Nefessizlikten ölüyordum ki ilk cümle bitti. Accık virgül falan atsan araya?
Nereye koyacağını bilmen önemli değil. Sadece serpiştir sağa sola.