bugün

insanlar ikiye ayrılır bacaklarından cart diye, başka türlü ayırım yapanlar var ise onlar çelik'ten çalıyoruz (bkz: güle güle yavrum)
(bkz: bana 3 sınıf muamelesi yapmayın)*
dünyada olan bir şey sözlükte neden olmasın dedirten durum.
(bkz: sosyal mesaj verme kaygısı)
bu bir sözlük olduğuna, her entry bir sözlük maddesi içeriği olduğuna göre mansı ve ehemmiyeti olmayan farktır. ama farktır.
(bkz: kos hanım sozlukte tartısma cıkacak)
(bkz: sınıf farkını kaldırmak icin sozlukte devrim yapalım kampanyası)
2006 - 2007 egitim ögretim yılı hayırlı olsun
(bkz: sen kaçıncı sınıf oldun şimdi o na göre)
ekşisözlük' te bağıra çağıra '' ben varım burada'' diyen ayrımdır. Yazıktır, günahtır, cehalettir... ama bizim sözlükte olmadığını görüyorum olsa bile göze batacak seviyede olmadığı kesindir.
sözlük ortamının, gerçek hayatın küçük bir izdüşümü olduğunun kanıtıdır. bunun olması çok doğal, birbirlerini tanıyanlar yazarları saymazsak tek ortak noktamızın bu siteyi bilmemiz,okur-yazar olmamız ve bilgisayar kullanmayı bilmemiz olduğu unutulmamalıdır..
(bkz: nesilliyetçilik)****
fikir ve görüslere saygı göstermeliyiz,isteyen istedigin benimsesin uludag sozluk platformunda sınıf farkı olmamalıdır.
(bkz: bırakın lan bu ıslerı)
önümüzdeki günlerde sözlükte buram buram "biz ayrı dünyaların insanıyız" aşklarının yaşanacağının göstergesi olan durumdur.
uludağ'ın olan sözlükte olmayan şeydir.
niçin oluştuğuna bir türlü anlam veremediğim olgu. niçin lahmacunu çatalla yiyenler gerzek, burçlara inanlar elit kesim oluyor anlamış değilim. bunlara bakarsak ben ne elitim nede gerzek. keşke kimse olmasa