bugün

1000 basliga yaklastigimiz su dakikalarda televizyon kanallarinda gösterilmeye layik seferberliktir. *

ak:ali kirca
muhabir ali:ma

ak:evet su anda uludagsözlükteki arkadasimiz aliye baglaniyoruz..
ma:iiii..iyi geceler ali kirca..
ak:ali beni duyabiliyor musun?
ma:ii evet ali kirca, duyabiliyorum..
ak:ali internet kafeden uludagsözlügü takip ediyorsun sanirim..evet ali,söz sende..
ma:evet ali kirca, su anda gördügünüz gibi uludagsözlükteyim..arkamda gördügünüz gibi bir sürü entry, baslik var..göz gözü görmüyor..heyecanli bekleyis sürüyor..vatandas resmen seferberlik içinde..genci yaslisi, erkegi kadini, 7 den 70 e herkes yardim ediyor..evinde ne var ne yoksa entry yapip sözlüge yolluyor..gerçekten gözlerim yasardi ali kirca bu görüntü karsisinda..ühühühühü!!!ayrica burda çok sicak bir ortam var adeta...adeta..nasil desem..uludag sözlükteki sicak aile ortami dedikleri bu olsa gerek ali kirca..
ak:anliyorum ali..gerçekten burdan çok görkemli, sahane gözüküyor..kimler var acaba sözlükte? tanidik simalar var sanirim..
ma:aaaa.evet ali kirca, su anda tikliyorum.............hay allah yahu internet gitti..evet ali kirca netten düstük sanirim..insallah vatandaslarin da gitmemistir..ve bu hedefte yollarina devam edip, bileginin hakkiyla, adeta alninin akiyla basariya ulasir sözlük....simdi söz tekrar sende ali kirca..iyi geceler..iyi yayinlar..
güncel Önemli Başlıklar