bugün

sozlukte sabahlari petek dincoz izleyen yazarlar ve seda sayan izleyen yazarlarin karsi karsiya gelmesidir. bunlar sabah erkenden kalkip programlarini bir guzel izlerler, sonra da sozluge gelip entry girerler "yok su soyle demis bu boyle demis" diye.
seda sayan botoxdan sonra biraz ruha dönmüş gibi olsa da yine güzelliğini koruyor, izlenebilir. programdaki muktedirliği, ortama yaydığı bir hakimiyet duygusu fildişi kulelerinde ki perdeleri bile kaldırtacak mefruşat tarzı ekseriyet cinsten. petek bu işte yeni. ancak estetiksiz hatları, vücuttaki bel- kalça-omuz orantısızlığını saymazsak ki saymadan edemeyiz, hadi bir nebze king pro- trift aletleriyle titreşerek yağları alan aletlere giriyor. yüzündeki naiflik ve incelik bunu ayyuka çıkartıyor. petek'in evlenmesi program reytinglerini artırmış olmalı ki seda sayan'da aynı olayı seçti. "olay, olay, olay" gibi sansasyonel alt yazılar kullanılmalı iki programda. en azından zoom'dan bir etkileşim olmalı. ayrıca petek dinçöz biraz daha gül gölge izleyip dekoltelerini kullanmayı öğrenmeli. hamilelik döneminde ekrandan uzak kalan gül gölge'nin bir veliahtı olabilir. hiç öyle ev kadınıyım triplerine girme petek, gül'de murat saygı'yla evli. bir halt olmuyor. hem kocalarınız meslekdaş.

efenim şimdi şöyle bir şey var; iki programda izlenmeli. reklam araları filan değiştirilebilir ancak tv'ler arası anlaşma gereği reklama aynı anda giriliyor. her neyse demem o ki; kutuplaşma olayına girilmesin.
ben şahsen petekçiyim. çünki seda sayan 6 kez evlendi hem de arada nihat doğan'la 2 yıl birlikte yaşadı, bu hiç etik değil. sonra çok açık giyiniyor seda sayan, hiç yakası göbeğine kadar açık elbise giyilir mi? sanki tek mahrem yeri göğüs uçlarıymış gibi. hiç hoş değil. kadın programı sunuyor bir de, bacım sen hangi kadını temsil ediyorsun ben anlamadım ki? aborjin kabilelerindeki ablaları mı?
ben seda sayan'ı irdeledim petekçi olmaya karar verdim, yarın ona da bakıcam, beğenmezsem lerzan mutlu'cu olurum, o en azından tangayla eğilirken selülitsiz açısını rahat bulabiliyor.
rtük baskı yapmış bu ablalara ve yayıncılara. demiş kadınlara yönelik proğğramınız var, örnek olmanız lazım bu ne ahlaksızlık, ya evleneceksiniz ya da yayından kaldırırım bu programları, kızımıza bacımıza böyle mi örnek oluyorsunuz lan? demiş. iki tane de çakmış ağızlarının ortasına. ondan evlenmişler. annemin arkadaşları günde konuşuyolardı ordan duydum çoğunu. biraz da ekleme yaptım ama 3 aşşa 5 yukarı böyle bir şey. zaten petek ve can papaz olmuş show tv ile. hani kanal d de evlendiler ya, ondan.
(bkz: buyur burdan yak)
en boktan mevzuda bile üçe beşe bölünebilme yetisi olan yurdum insanından beklenebilecek nitelikte bir aktivitedir.

ben mi? selena'cıyım. seyrederken ağız kenarından salya akıyor belli bir müddet sonra.
petek ve seda izleyeceğinize cidden selena izleyin daha iyi be. vallahi insanı sarıyor izlerken, ben her sabah kahvaltı tepsisini önüme alıp tv'nin karşısına geçip izliyorum, siz de yapın müptelası olacaksınız.

"nananana selenaa selenaa.."
(bkz: bsg) *