bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hala ısrarla savundukları izmi, fikri, görüşü, düşünceyi, yaşam biçimini edebe mugayir/adabı muaşerete ters söylemlerle sunan grup. bir görüşün tavanı ile tabanı bu kadar mı benzerlik arz eder. aklım almıyor, rasyonel bir prospektüs sunamıyorum, öy-men nerelere gidem, başımı hangi taşlara vuram.

  chp'nin başarısızlığının nedeni işte bu tutumdur. azıcık yumuşak, naif, kabulcü, uzlaşmacı olun. terslik, uzlaşmaz tutum, kabalık yakışmıyor siz değerli kentsoylu anadolu tanımaz, tezek kokusu bilmezlere. ders çıkarın, ödevinizi yapın. bu sayede milletin yaptığı yazılıdan bir daha sınıfta kalmazsınız belki. terslik ve diğer kötü davanışların tamamı bana, diğerleri sana ait olsun/törpülensin meltemsi bir dokunuşla benliğimizdeki sivrilikler/ıtri bir güfte ile kanatlansın tüm heyulalar/boşalsın galiz kötülük her demden an be an. -ne güzel de dinliyorsun masal olunca-
  4 -6 ... benn
 2. 2.
  laik olmayanların bir gün öncesinde yer alırlar.. seçim meydanlarında (bkz: dejavu) yada tabiriyle "mahalle ağzı" eleştiriler yapmıştı bunların abileri.
  "laiklik elden gidiyor" mukabili kabzı- malca çıkışlara.. hani laiklik kalbindeydi? elinemi aldın? gibi sorular- falan filan.
  1 -1 ... havari kesar
 3. 3.
  (bkz: sozlukteki yobazlar) ın en büyük düşmanıdırlar.
  ... seydikoylu