bugün

geçici bir durumdur sorun değildir. abartmayı severiz biz, sonra da fırlatıp atarız sevdiğimiz şeyin tadına baktıktan sonra, maymun iştahlılık var sonuçta.
(bkz: gına gelmesi).
en fazla birkaç gün daha sürecek durumdur.
hormonlar maksimum seviyede.
normale döner.
aslında bir sorunsal değildir, ilgi göstermektir.

(bkz: nimet)
(bkz: bazi turk kizlarinin abazan olmasi) başlığıyla açıklanabilecek sorun.
13 mayis 2008 itibariyle, magnum reklamlari vasitasi ile ayyuka cikmis sorunsaldir. zira su an 5 tane baslik goruyorum sol frame de.
(bkz: abazan kızlar rahatsız)
DAViDDEN BIKTIKLARINA BAKILIRSA UZUN SÜRMEZ. GEL YiĞiDiM SOLUKLAN AYRAN YOKSA KOLA iÇ DENiLESi OLAĞAN HAL.
sözlük erlerinin başını belaya sokacak sorunsaldır.
en sonunda patlayıp "skicez halıveyinizi" sözünün ardından 20 kişilik cengaver grubu olarak halıveyin kafası koparılıp bülent ersoy'un eline verilecektir.
(bkz: yabanci unlulerin karsi cinslerin arasini bozmasi)
o da sorunsal mı?
ben bugün bunu gördüm;

(ara: josh holloway)
sözlüklerde büyük polemiklere neden olan sorunsaldır.

alıntıdır:

tanrının kadınlara yaptığı zalimce şakalardan biri. bir de türkiye'ye gelmiş, havaalanında millete sempatiklik yapmış, gönülleri fethetmiş. alem bana ben sana hastayım josh, duy sesimi! *

amaaaaa istanbul'u gezesi gelse, tutsa kapalıçarşı'ya gitse, ben de bir kapalıçarşısever veya sapık bir takipçi olarak orada bulunsam, sonra aynı dükkana girsek, dükkanda hafiiifçe çarpışsak, ben de "pardon" desem, o da "it's okay sweetheart" dese, ben de "ay sizi bir yerden tanıyorum galiba, ama çıkaramadım valla" diyip kendini elf zanneden türk kızı edasıyla "hıııh, anca gidersin, ben seni tanımıom bileee" karizması yapar mıyım? *

(bkz: hayallerde yaşıyorum muntazaman)

yurdum kızlarından manzaralar.yorumsuzdur