bugün

güzel bir uuser nick i olabilirmiş.
narsistliktir.
ansiklopedileri yanına dizip, sürekli kasan yazarın iddialı feryadı. *
(bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
iyi olcan ama (bkz: kime göre) (bkz: neye göre)
(bkz: bi yüzünü yıka istersen iyi gelir)
(bkz: olmazsan adam degilsin)
(bkz: en iyi yazar olunmaz doğulur)
(bkz: abi bi çay koyayım açılırsın)
-sözlükteki en iyi yazar ben olacağım ulan!
-yapma ya?

nasıl yani kaçırdığım bişi mi var denilesi, ne oldum delisi, hatta ve hatta:
- kardeşim uyan bak, burası bir sözlük ve burda insanlar ancak komik entry lerin yazarlarını hatırlar o da bir hafta sonra şukela nın diplerine iner gider kaybolur sen daha uykundan uyandığında sol frame çoktan kendini yenilemiş olur dolayısıyla bırak şu salak saçma popülerlik safsatalarını, bırak sözlüğün en okkalı adamı olma hevesini de sözlüğümüzü en iyi yapmaya uğraş biraz deli çocuk*, bak millet bizim sözlük hakkında neler diyor hiç haberin var mı? klonların yüz karası adamlar kalkmış sözlüğünü eziyo, sen? ya sen dingil ne yapıyor?, tok!* nedir, hiçbir şey!
uyan biraz uyan!, hem sen kaçıncı nesilsin?
+ 9. nesil efendim
- hiiiiiiiiiiii bi de dokuzuncusun, hiç yakışıyo mu sana yavrucak, yavrucak diyorum bak sakın üstüne alınma, bi de sana ve altındaki nesillere de saygı gösterip bebek demiyorum ama canım ciğerim bak bir daha böyle safsatalar duymak görmek okumak istemiyorum tamam mı?
+ tamam abi, pardon abi...
- heh şöyle, hadi git bakalım şimdi sözlüğümüzü yani ekşi sözlük ataklarına karşı koru, canlarım, pek de üzüldüler reklamları bizim toplamamıza eeeee biz demiştik boynuz kulağı geçer diye ama dinlemediler işte.*

denilesi muamele edilesi insan.
"en iyi yazar ulan demez ulan!" cevabının verilesi yazardır.
(bkz: sözlükteki en iyi yazar ben olmayacağım)
gerçekleri öğrenmesi gereken sorunlu yazar kişisinin fütursuzca kurduğu replik.
(bkz: ben 6 yasimdan beri sozlugun en iyi yazarıyım ulan)
her yanından narsizm fışkıran ve doğal olarak klavyesine de bulaşmış yazarın lafıdır.
(bkz: en iyi yazar)
(bkz: girdiğim entryleri eşime armağan ediyorum) *
iyi yazar olunmaz,iyi yazar dogulur deyip susturulası yazardır kendisi pek kale alınmamalıdır.
olayı kafasında bitirmiş,dolayısıyla yolu yarılamış tebrik edilesi yazardır,-en populer ben olucam- diyen yazardan daha az tehlikelidir,en azından kendisini tatmin ederken hiç diilse sözlüğün amacına da uygun düşen çalışmalar yapmış ve yapacaktır
(bkz: dun boktun bugun koktun)
(bkz: sozlukte unlenen yazarlar)
şizofreni krizinden çıkması beklenen yazardır.
(bkz: kara murat benim)
lig usulüne göre yapılacak olan yarışmada, her yazar diğeri ile biri kendi entrysinde biri de deplasman entrysinde olmak üzere toplam iki ayar verecektir. galibiyet 3 puan, beraberlik 1 puan değerindedir. gruplarda ilk 10a giren yazarlar 4.turda geçecekler ve daha sonra eleme usulüne göre finale çıkacaklar.